Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Eduard Maleček
Eduard Maleček je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Pod větrolamem 569/1, 184 00 Praha (okres Praha). IČO firmy je 49268295. Vznikla 30. července 1993, tedy před 33 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: silniční nákladní doprava (49410). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 49268295
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Pod větrolamem 569/1, 184 00 Praha
- Stav
- Aktivní
Je firma Eduard Maleček spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Eduard Maleček
- Sídlo
- Pod větrolamem 569/1, 184 00 Praha
- IČO
- 49268295
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Eduard Maleček
- IČO
- 49268295
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Pod větrolamem 569/1, 184 00 Praha
- Část obce
- Dolní Chabry
- Okres
- Praha
- Kraj
- Hlavní město Praha
- Datum vzniku
- 30. července 1993
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 49410 Silniční nákladní doprava
- Počet zaměstnanců (kategorie)
- Bez zaměstnanců
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Praha: 712 413. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 334 376. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 49410) v hlavním městě Praze: 18 129. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Eduard Maleček
Převažující činnost · CZ-NACE
Další činnosti podle CZ-NACE
Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.
- 45200 Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů
- 461 Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
- 56100 Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
- 952 Opravy výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost
- G Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- Bez zaměstnanců
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Eduard Maleček
Jaké je IČO firmy Eduard Maleček?
IČO firmy Eduard Maleček je 49268295.
Kde sídlí firma Eduard Maleček?
Sídlo firmy Eduard Maleček je Pod větrolamem 569/1, 184 00 Praha, okres Praha, Hlavní město Praha.
Čím se zabývá Eduard Maleček?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je silniční nákladní doprava (49410).
Kolik zaměstnanců má Eduard Maleček?
Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.
Kdy vznikla firma Eduard Maleček?
Firma Eduard Maleček vznikla 30. července 1993 a existuje 33 let.
Je firma Eduard Maleček aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 49268295.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Ivan Vaněk
Praha · Silniční nákladní doprava
- Jakub Kladiva
Praha · Silniční nákladní doprava
- Pavel Molavec
Praha · Silniční nákladní doprava
- Top-Trade AD s.r.o.
Praha · Silniční nákladní doprava
- Ing.Bc. Štefan Slovinský
Praha · Silniční nákladní doprava
- Václav Pščolka
Praha · Silniční nákladní doprava
- David Popovič
Praha · Silniční nákladní doprava
- E.P.G. European Professional Group, s.r.o.
Praha · Silniční nákladní doprava
- Ficus mobil s.r.o.
Praha · Silniční nákladní doprava
- ARTPARTNERS, s.r.o.
Praha · Silniční nákladní doprava
- Jan Kaluš
Praha · Silniční nákladní doprava
- Peter Šuster
Praha · Silniční nákladní doprava