Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Eva Kašparová
Eva Kašparová je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Dlouhá 117, 549 81 Meziměstí (okres Náchod). IČO firmy je 45926263. Vznikla 27. srpna 1997, tedy před 29 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení (461). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 45926263
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Dlouhá 117, 549 81 Meziměstí
- Stav
- Aktivní
Je firma Eva Kašparová spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Eva Kašparová
- Sídlo
- Dlouhá 117, 549 81 Meziměstí
- IČO
- 45926263
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Eva Kašparová
- IČO
- 45926263
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Dlouhá 117, 549 81 Meziměstí
- Okres
- Náchod
- Kraj
- Královéhradecký kraj
- Datum vzniku
- 27. srpna 1997
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 461 Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Náchod: 24 942. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 18 026. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 461) v Královéhradeckém kraji: 6 023. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Registry neobsahují tržby ani zisk.
Čím se zabývá Eva Kašparová
Převažující činnost · CZ-NACE
461 Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
Další činnosti podle CZ-NACE
Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.
- 4779 Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách
- G Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Eva Kašparová
Jaké je IČO firmy Eva Kašparová?
IČO firmy Eva Kašparová je 45926263.
Kde sídlí firma Eva Kašparová?
Sídlo firmy Eva Kašparová je Dlouhá 117, 549 81 Meziměstí, okres Náchod, Královéhradecký kraj.
Čím se zabývá Eva Kašparová?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení (461).
Kdy vznikla firma Eva Kašparová?
Firma Eva Kašparová vznikla 27. srpna 1997 a existuje 29 let.
Je firma Eva Kašparová aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 45926263.
Další firmy v Královéhradeckém kraji
- 100LETA s.r.o.Hradec Králové
- 100 Mega Hradec Králové, spol. s r.o.Hradec Králové
- 100 REAL, s. r. o.Hradec Králové
- 100 STATKŮ, o. s. v likvidaciChlumec nad Cidlinou
- 101 engineering s.r.o.Hradec Králové
- 10nik s.r.o.Černý Důl
- 1122 s.r.o.Vernéřovice
- 11company s.r.o.Potštejn
Firmy s podobnou činností
- €UROCLEARINGBANK s.r.o.Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
- 000 s.r.o.Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
- 001AKU s.r.o.Velkoobchod, kromě motorových vozidel
- 002AKU s.r.o.Velkoobchod, kromě motorových vozidel
- 003AKU s.r.o.Velkoobchod, kromě motorových vozidel
- 004AKU s.r.o.Velkoobchod, kromě motorových vozidel
- 005AKU s.r.o.Velkoobchod, kromě motorových vozidel
- 02VAM s.r.o.Velkoobchod, kromě motorových vozidel