Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

EVA KRAHULCOVÁ

EVA KRAHULCOVÁ je fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství se sídlem Jožky Jabůrkové 276, 530 09 Pardubice (okres Pardubice). IČO firmy je 72942428. Vznikla 2. října 2002, tedy před 24 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: ostatní finanční činnosti (66). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
72942428
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství
Sídlo
Jožky Jabůrkové 276, 530 09 Pardubice
Stav
Aktivní

Je firma EVA KRAHULCOVÁ spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

    Firma není v obchodním rejstříku.

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
EVA KRAHULCOVÁ
Sídlo
Jožky Jabůrkové 276, 530 09 Pardubice
IČO
72942428
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
EVA KRAHULCOVÁ
IČO
72942428
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství
Sídlo
Jožky Jabůrkové 276, 530 09 Pardubice
Část obce
Trnová
Okres
Pardubice
Kraj
Pardubický kraj
Datum vzniku
2. října 2002
Převažující činnost (CZ-NACE)
66 Ostatní finanční činnosti
Počet zaměstnanců (kategorie)
Bez zaměstnanců
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Pardubice: 44 960. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství: 2 064. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 66) v Pardubickém kraji: 279. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Čím se zabývá EVA KRAHULCOVÁ

Převažující činnost · CZ-NACE

66 Ostatní finanční činnosti

Další činnosti podle CZ-NACE

Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.

Finanční údaje

Základní kapitál
V importovaných datech není uveden.
Kategorie počtu zaměstnanců
Bez zaměstnanců

Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.

Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Časté otázky o firmě EVA KRAHULCOVÁ

Jaké je IČO firmy EVA KRAHULCOVÁ?

IČO firmy EVA KRAHULCOVÁ je 72942428.

Kde sídlí firma EVA KRAHULCOVÁ?

Sídlo firmy EVA KRAHULCOVÁ je Jožky Jabůrkové 276, 530 09 Pardubice, okres Pardubice, Pardubický kraj.

Čím se zabývá EVA KRAHULCOVÁ?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je ostatní finanční činnosti (66).

Kolik zaměstnanců má EVA KRAHULCOVÁ?

Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.

Kdy vznikla firma EVA KRAHULCOVÁ?

Firma EVA KRAHULCOVÁ vznikla 2. října 2002 a existuje 24 let.

Je firma EVA KRAHULCOVÁ aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 72942428.

Firmy s podobnou činností v okolí

Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.