Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Gabriela Kudernatschová Lexová
Gabriela Kudernatschová Lexová je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Krkonošská 662, 544 01 Dvůr Králové nad Labem (okres Trutnov). IČO firmy je 61244651. Vznikla 4. května 1995, tedy před 31 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních (56100). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 61244651
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Krkonošská 662, 544 01 Dvůr Králové nad Labem
- Stav
- Aktivní
Je firma Gabriela Kudernatschová Lexová spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Gabriela Kudernatschová Lexová
- Sídlo
- Krkonošská 662, 544 01 Dvůr Králové nad Labem
- IČO
- 61244651
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Gabriela Kudernatschová Lexová
- IČO
- 61244651
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Krkonošská 662, 544 01 Dvůr Králové nad Labem
- Okres
- Trutnov
- Kraj
- Královéhradecký kraj
- Datum vzniku
- 4. května 1995
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 56100 Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Trutnov: 27 567. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 19 748. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 56100) v Královéhradeckém kraji: 5 681. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Gabriela Kudernatschová Lexová
Převažující činnost · CZ-NACE
56100 Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
Další činnosti podle CZ-NACE
Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- V importovaných datech není uvedena.
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Gabriela Kudernatschová Lexová
Jaké je IČO firmy Gabriela Kudernatschová Lexová?
IČO firmy Gabriela Kudernatschová Lexová je 61244651.
Kde sídlí firma Gabriela Kudernatschová Lexová?
Sídlo firmy Gabriela Kudernatschová Lexová je Krkonošská 662, 544 01 Dvůr Králové nad Labem, okres Trutnov, Královéhradecký kraj.
Čím se zabývá Gabriela Kudernatschová Lexová?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních (56100).
Kdy vznikla firma Gabriela Kudernatschová Lexová?
Firma Gabriela Kudernatschová Lexová vznikla 4. května 1995 a existuje 31 let.
Je firma Gabriela Kudernatschová Lexová aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 61244651.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Pavel Sedláček
Dvůr Králové nad Labem · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
- Lukáš Šárkőzi
Dvůr Králové nad Labem · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
- Marek Pel
Dvůr Králové nad Labem · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
- Květa Hanušová
Dvůr Králové nad Labem · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
- Zdenka Pourová
Dvůr Králové nad Labem · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
- E a H, společnost s r.o. v likvidaci
Dvůr Králové nad Labem · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
- Šárka Hrmová
Dvůr Králové nad Labem · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
- Jiří Ponikelský
Dvůr Králové nad Labem · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
- Martin Němeček
Dvůr Králové nad Labem · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
- Helena Šírová
Dvůr Králové nad Labem · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
- Myroslav Ostapchuk
Dvůr Králové nad Labem · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
- Pavel Novotný
Dvůr Králové nad Labem · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních