Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

GIGANT Orienteering, z. s.

GIGANT Orienteering, z. s. je spolek se sídlem Hanušova 100/10, 779 00 Olomouc (okres Olomouc). IČO firmy je 22717536. Vznikla 22. září 2011, tedy před 15 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: ostatní sportovní činnosti (93190). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
22717536
Právní forma
Spolek
Sídlo
Hanušova 100/10, 779 00 Olomouc
Stav
Aktivní

Je firma GIGANT Orienteering, z. s. spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

    Firma není v obchodním rejstříku.

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
GIGANT Orienteering, z. s.
Sídlo
Hanušova 100/10, 779 00 Olomouc
IČO
22717536
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
GIGANT Orienteering, z. s.
IČO
22717536
Právní forma
Spolek
Sídlo
Hanušova 100/10, 779 00 Olomouc
Část obce
Lazce
Okres
Olomouc
Kraj
Olomoucký kraj
Datum vzniku
22. září 2011
Převažující činnost (CZ-NACE)
93190 Ostatní sportovní činnosti
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Olomouc: 59 819. Z toho s právní formou spolek: 2 214. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 93190) v Olomouckém kraji: 883. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Čím se zabývá GIGANT Orienteering, z. s.

Převažující činnost · CZ-NACE

93190 Ostatní sportovní činnosti

Finanční údaje

Základní kapitál
V importovaných datech není uveden.
Kategorie počtu zaměstnanců
V importovaných datech není uvedena.

Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.

Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Časté otázky o firmě GIGANT Orienteering, z. s.

Jaké je IČO firmy GIGANT Orienteering, z. s.?

IČO firmy GIGANT Orienteering, z. s. je 22717536.

Kde sídlí firma GIGANT Orienteering, z. s.?

Sídlo firmy GIGANT Orienteering, z. s. je Hanušova 100/10, 779 00 Olomouc, okres Olomouc, Olomoucký kraj.

Čím se zabývá GIGANT Orienteering, z. s.?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je ostatní sportovní činnosti (93190).

Kdy vznikla firma GIGANT Orienteering, z. s.?

Firma GIGANT Orienteering, z. s. vznikla 22. září 2011 a existuje 15 let.

Je firma GIGANT Orienteering, z. s. aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 22717536.

Firmy s podobnou činností v okolí

Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.