Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Hana Kočí
Hana Kočí je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Lešetice 78, 262 31 Lešetice (okres Příbram). IČO firmy je 71481711. Vznikla 1. prosince 2005, tedy před 20 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: ostatní vzdělávání (855). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 71481711
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Lešetice 78, 262 31 Lešetice
- Stav
- Aktivní
Je firma Hana Kočí spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Hana Kočí
- Sídlo
- Lešetice 78, 262 31 Lešetice
- IČO
- 71481711
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Hana Kočí
- IČO
- 71481711
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Lešetice 78, 262 31 Lešetice
- Okres
- Příbram
- Kraj
- Středočeský kraj
- Datum vzniku
- 1. prosince 2005
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 855 Ostatní vzdělávání
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Příbram: 29 598. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 21 508. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 855) ve Středočeském kraji: 6 154. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Hana Kočí
Převažující činnost · CZ-NACE
Další činnosti podle CZ-NACE
Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- V importovaných datech není uvedena.
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Hana Kočí
Jaké je IČO firmy Hana Kočí?
IČO firmy Hana Kočí je 71481711.
Kde sídlí firma Hana Kočí?
Sídlo firmy Hana Kočí je Lešetice 78, 262 31 Lešetice, okres Příbram, Středočeský kraj.
Čím se zabývá Hana Kočí?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je ostatní vzdělávání (855).
Kdy vznikla firma Hana Kočí?
Firma Hana Kočí vznikla 1. prosince 2005 a existuje 20 let.
Je firma Hana Kočí aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 71481711.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Jana Faixová
Nový Knín · Ostatní vzdělávání
- Jaroslava Přasličáková
Sedlčany · Ostatní vzdělávání
- Dana Řehoutová
Dobříš · Ostatní vzdělávání
- Roos Michaela Groesbeek
Příbram · Ostatní vzdělávání
- Tereza Jandová
Mokrovraty · Ostatní vzdělávání
- Jana Mazáková
Milín · Ostatní vzdělávání
- Ing. Veronika Crháková
Příbram · Ostatní vzdělávání
- Mgr. Petr Plecháč
Nová Ves pod Pleší · Ostatní vzdělávání
- Zuzana Kantorová
Dobříš · Ostatní vzdělávání
- Mgr. Sylva Lisá
Malá Hraštice · Ostatní vzdělávání
- Jiřina Rábiková Dzamková
Příbram · Ostatní vzdělávání
- Elrond z.ú.
Příbram · Ostatní vzdělávání