Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
HIGHWAY 613, s.r.o.
HIGHWAY 613, s.r.o. je společnost s ručením omezeným se sídlem Mečeříž 38, 294 77 Mečeříž (okres Mladá Boleslav). IČO firmy je 45272697. Vznikla 29. dubna 1992, tedy před 34 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: umělecké vzdělávání (85520). Základní kapitál zapsaný v obchodním rejstříku je 100 000,00 Kč. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 45272697
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Sídlo
- Mečeříž 38, 294 77 Mečeříž
- Stav
- Aktivní
Je firma HIGHWAY 613, s.r.o. spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Městský soud v Praze, C 9219/MSPH
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- HIGHWAY 613, s.r.o.
- Sídlo
- Mečeříž 38, 294 77 Mečeříž
- IČO
- 45272697
- Zápis v rejstříku
- C 9219/MSPH vedená u Městského soudu v Praze
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- HIGHWAY 613, s.r.o.
- IČO
- 45272697
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Sídlo
- Mečeříž 38, 294 77 Mečeříž
- Okres
- Mladá Boleslav
- Kraj
- Středočeský kraj
- Datum vzniku
- 29. dubna 1992
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 85520 Umělecké vzdělávání
- Základní kapitál
- 100 000,00 Kč
- Spisová značka
- C 9219/MSPH
- Rejstříkový soud
- Městský soud v Praze
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Mladá Boleslav: 28 268. Z toho s právní formou společnost s ručením omezeným: 3 415. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 85520) ve Středočeském kraji: 86. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ) a veřejného rejstříku (Ministerstvo spravedlnosti). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá HIGHWAY 613, s.r.o.
Převažující činnost · CZ-NACE
Předmět podnikání zapsaný v obchodním rejstříku
Počet zapsaných předmětů podnikání a činnosti: 2. Zápis znamená, že firma je smí vykonávat, ne že je skutečně vykonává.
- opravy silničních vozidel
- výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Další činnosti podle CZ-NACE
Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.
Statutární orgán
- akademický sochař Jiří Kolínskýjednatel
Údaje zveřejněné v obchodním rejstříku. Data narození a adresy osob neuvádíme.
Finanční údaje
- Základní kapitál
- 100 000,00 Kč
- Kategorie počtu zaměstnanců
- V importovaných datech není uvedena.
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Rejstříkový soud: Městský soud v Praze, spisová značka C 9219/MSPH.
Časté otázky o firmě HIGHWAY 613, s.r.o.
Jaké je IČO firmy HIGHWAY 613, s.r.o.?
IČO firmy HIGHWAY 613, s.r.o. je 45272697.
Kde sídlí firma HIGHWAY 613, s.r.o.?
Sídlo firmy HIGHWAY 613, s.r.o. je Mečeříž 38, 294 77 Mečeříž, okres Mladá Boleslav, Středočeský kraj.
Čím se zabývá HIGHWAY 613, s.r.o.?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je umělecké vzdělávání (85520). Počet předmětů podnikání a činnosti zapsaných v obchodním rejstříku: 2.
Kdy vznikla firma HIGHWAY 613, s.r.o.?
Firma HIGHWAY 613, s.r.o. vznikla 29. dubna 1992 a existuje 34 let.
Jaký je základní kapitál firmy HIGHWAY 613, s.r.o.?
Základní kapitál zapsaný v obchodním rejstříku je 100 000,00 Kč.
Kdo je statutárním orgánem firmy HIGHWAY 613, s.r.o.?
V obchodním rejstříku je zapsáno: akademický sochař Jiří Kolínský (jednatel).
Je firma HIGHWAY 613, s.r.o. aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 45272697.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Základní umělecká škola Karmel,v.o.s.
Mladá Boleslav · Umělecké vzdělávání
- Základní umělecká škola Mnichovo Hradiště, příspěvková organizace
Mnichovo Hradiště · Umělecké vzdělávání
- Základní umělecká škola Mladá Boleslav, 17. listopadu 1325, příspěvková organizace
Mladá Boleslav · Umělecké vzdělávání
- Základní umělecká škola J. A. Bendy, Benátky nad Jizerou, příspěvková organizace
Benátky nad Jizerou · Umělecké vzdělávání
- Filmová škola Skalsko, o.p.s.
Skalsko · Umělecké vzdělávání
- David Mayer
Kunice · Umělecké vzdělávání
- TŠ SALTA s.r.o.
Struhařov · Umělecké vzdělávání
- Základní umělecká škola Uhlířské Janovice
Uhlířské Janovice · Umělecké vzdělávání
- Základní umělecká škola Antonína Dvořáka, Příbram
Příbram · Umělecké vzdělávání
- Základní umělecká škola B. M. Černohorského, Nymburk, Palackého třída 574
Nymburk · Umělecké vzdělávání
- Základní umělecká škola Buštěhrad, okres Kladno
Buštěhrad · Umělecké vzdělávání
- Základní umělecká škola Mělník, příspěvková organizace
Mělník · Umělecké vzdělávání