Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Ing.arch. Žilka Zdeněk
Ing.arch. Žilka Zdeněk je fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství se sídlem Klapkova 612/18, 182 00 Praha (okres Praha). IČO firmy je 12500925. Vznikla 21. září 1990, tedy před 36 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: architektonické činnosti (71110). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 12500925
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství
- Sídlo
- Klapkova 612/18, 182 00 Praha
- Stav
- Aktivní
Je firma Ing.arch. Žilka Zdeněk spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Ing.arch. Žilka Zdeněk
- Sídlo
- Klapkova 612/18, 182 00 Praha
- IČO
- 12500925
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Ing.arch. Žilka Zdeněk
- IČO
- 12500925
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství
- Sídlo
- Klapkova 612/18, 182 00 Praha
- Část obce
- Kobylisy
- Okres
- Praha
- Kraj
- Hlavní město Praha
- Datum vzniku
- 21. září 1990
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 71110 Architektonické činnosti
- Počet zaměstnanců (kategorie)
- Bez zaměstnanců
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Praha: 712 413. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství: 23 065. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 71110) v hlavním městě Praze: 3 348. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Ing.arch. Žilka Zdeněk
Převažující činnost · CZ-NACE
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- Bez zaměstnanců
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Ing.arch. Žilka Zdeněk
Jaké je IČO firmy Ing.arch. Žilka Zdeněk?
IČO firmy Ing.arch. Žilka Zdeněk je 12500925.
Kde sídlí firma Ing.arch. Žilka Zdeněk?
Sídlo firmy Ing.arch. Žilka Zdeněk je Klapkova 612/18, 182 00 Praha, okres Praha, Hlavní město Praha.
Čím se zabývá Ing.arch. Žilka Zdeněk?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je architektonické činnosti (71110).
Kolik zaměstnanců má Ing.arch. Žilka Zdeněk?
Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.
Kdy vznikla firma Ing.arch. Žilka Zdeněk?
Firma Ing.arch. Žilka Zdeněk vznikla 21. září 1990 a existuje 36 let.
Je firma Ing.arch. Žilka Zdeněk aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 12500925.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Lukáš Hudák
Praha · Architektonické činnosti
- Ing. arch. Zuzana Pôbišová
Praha · Architektonické činnosti
- Ing.arch. Veronika Komrsková
Praha · Architektonické činnosti
- Filip Rašek
Praha · Architektonické činnosti
- Ing. Lenka Létalová
Praha · Architektonické činnosti
- Ing. Štěpán Thőndel
Praha · Architektonické činnosti
- Ing. Tomáš Spilka
Praha · Architektonické činnosti
- Ing. Petr Mašek
Praha · Architektonické činnosti
- Bc. Tomáš Lehmann
Praha · Architektonické činnosti
- Ing.arch. Tomáš Jirman
Praha · Architektonické činnosti
- Tomáš Daňkovský
Praha · Architektonické činnosti
- Ing.arch. Martin Neruda
Praha · Architektonické činnosti