Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

Ing. Iveta Sivá

Ing. Iveta Sivá je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Komenského 78/1, 370 01 České Budějovice (okres České Budějovice). IČO firmy je 16413130. Vznikla 10. dubna 1991, tedy před 35 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: výroba ostatních nekovových minerálních výrobků (23). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
16413130
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Komenského 78/1, 370 01 České Budějovice
Stav
Aktivní

Je firma Ing. Iveta Sivá spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

    Firma není v obchodním rejstříku.

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
Ing. Iveta Sivá
Sídlo
Komenského 78/1, 370 01 České Budějovice
IČO
16413130
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
Ing. Iveta Sivá
IČO
16413130
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Komenského 78/1, 370 01 České Budějovice
Část obce
České Budějovice 7
Okres
České Budějovice
Kraj
Jihočeský kraj
Datum vzniku
10. dubna 1991
Počet zaměstnanců (kategorie)
Bez zaměstnanců
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese České Budějovice: 54 379. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 35 031. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 23) v Jihočeském kraji: 224. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Čím se zabývá Ing. Iveta Sivá

Další činnosti podle CZ-NACE

Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.

Finanční údaje

Základní kapitál
V importovaných datech není uveden.
Kategorie počtu zaměstnanců
Bez zaměstnanců

Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.

Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Časté otázky o firmě Ing. Iveta Sivá

Jaké je IČO firmy Ing. Iveta Sivá?

IČO firmy Ing. Iveta Sivá je 16413130.

Kde sídlí firma Ing. Iveta Sivá?

Sídlo firmy Ing. Iveta Sivá je Komenského 78/1, 370 01 České Budějovice, okres České Budějovice, Jihočeský kraj.

Čím se zabývá Ing. Iveta Sivá?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je výroba ostatních nekovových minerálních výrobků (23).

Kolik zaměstnanců má Ing. Iveta Sivá?

Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.

Kdy vznikla firma Ing. Iveta Sivá?

Firma Ing. Iveta Sivá vznikla 10. dubna 1991 a existuje 35 let.

Je firma Ing. Iveta Sivá aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 16413130.

Firmy s podobnou činností v okolí

Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.

  • ORVEL s.r.o.

    České Budějovice · Výroba ostatních nekovových minerálních výrobků

  • Pavel Mrázek

    České Budějovice · Výroba ostatních nekovových minerálních výrobků

  • Mgr. Dagmar Nedbalová

    České Budějovice · Výroba ostatních nekovových minerálních výrobků

  • Mgr. Markéta Kameníková

    České Budějovice · Výroba ostatních nekovových minerálních výrobků

  • Silvia Varmusová

    České Budějovice · Výroba ostatních nekovových minerálních výrobků

  • Dobrý domy CB s.r.o.

    České Budějovice · Výroba ostatních nekovových minerálních výrobků

  • Profidesk CNC s.r.o.

    České Budějovice · Výroba ostatních nekovových minerálních výrobků

  • Štěpán Eliáš

    České Budějovice · Výroba ostatních nekovových minerálních výrobků

  • Jana Bártová

    České Budějovice · Výroba ostatních nekovových minerálních výrobků

  • Marline Hamarova

    České Budějovice · Výroba ostatních nekovových minerálních výrobků

  • Dagmar Trhlíková

    České Budějovice · Výroba ostatních nekovových minerálních výrobků

  • KANSEK s.r.o.

    České Budějovice · Výroba ostatních nekovových minerálních výrobků