Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Ing. Jan Libich
Ing. Jan Libich je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Palackého 870, 293 01 Mladá Boleslav (okres Mladá Boleslav). IČO firmy je 23406534. Vznikla 13. června 2025, tedy před 1 rokem. Převažující činnost podle CZ-NACE: činnosti v oblasti informačních technologií (620). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 23406534
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Palackého 870, 293 01 Mladá Boleslav
- Stav
- Aktivní
Je firma Ing. Jan Libich spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Ing. Jan Libich
- Sídlo
- Palackého 870, 293 01 Mladá Boleslav
- IČO
- 23406534
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Ing. Jan Libich
- IČO
- 23406534
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Palackého 870, 293 01 Mladá Boleslav
- Část obce
- Mladá Boleslav II
- Okres
- Mladá Boleslav
- Kraj
- Středočeský kraj
- Datum vzniku
- 13. června 2025
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 620 Činnosti v oblasti informačních technologií
- Počet zaměstnanců (kategorie)
- Bez zaměstnanců
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Mladá Boleslav: 28 268. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 20 111. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 620) ve Středočeském kraji: 8 707. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Ing. Jan Libich
Převažující činnost · CZ-NACE
Další činnosti podle CZ-NACE
Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- Bez zaměstnanců
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Ing. Jan Libich
Jaké je IČO firmy Ing. Jan Libich?
IČO firmy Ing. Jan Libich je 23406534.
Kde sídlí firma Ing. Jan Libich?
Sídlo firmy Ing. Jan Libich je Palackého 870, 293 01 Mladá Boleslav, okres Mladá Boleslav, Středočeský kraj.
Čím se zabývá Ing. Jan Libich?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je činnosti v oblasti informačních technologií (620).
Kolik zaměstnanců má Ing. Jan Libich?
Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.
Kdy vznikla firma Ing. Jan Libich?
Firma Ing. Jan Libich vznikla 13. června 2025 a existuje 1 rok.
Je firma Ing. Jan Libich aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 23406534.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Ing. Josef Šikýř
Mladá Boleslav · Činnosti v oblasti informačních technologií
- Tomáš Sedlák
Mladá Boleslav · Činnosti v oblasti informačních technologií
- Ihor Mirzov
Mladá Boleslav · Činnosti v oblasti informačních technologií
- Bc. Radek Pokorný
Mladá Boleslav · Činnosti v oblasti informačních technologií
- Daniel Gabriel
Mladá Boleslav · Činnosti v oblasti informačních technologií
- Ing. Vojtěch Kozák
Mladá Boleslav · Činnosti v oblasti informačních technologií
- Matěj Mísař
Mladá Boleslav · Činnosti v oblasti informačních technologií
- Aitcom s.r.o.
Mladá Boleslav · Činnosti v oblasti informačních technologií
- APEX Computer, s.r.o.
Mladá Boleslav · Činnosti v oblasti informačních technologií
- Tomáš Kopsa
Mladá Boleslav · Činnosti v oblasti informačních technologií
- Petr Novák
Mladá Boleslav · Činnosti v oblasti informačních technologií
- Jolana Hurtová
Mladá Boleslav · Činnosti v oblasti informačních technologií