Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

Ing. Kamila Šrůtová, s.r.o.

Ing. Kamila Šrůtová, s.r.o. je společnost s ručením omezeným se sídlem Krameriova 2146/4, 251 01 Říčany (okres Praha-východ). IČO firmy je 08293031. Vznikla 26. června 2019, tedy před 7 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: činnosti zástupců pojišťovny a makléřů (6622). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: 1 - 5 zaměstnanců. Základní kapitál zapsaný v obchodním rejstříku je 1 000,00 Kč. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
08293031
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Sídlo
Krameriova 2146/4, 251 01 Říčany
Stav
Aktivní

Je firma Ing. Kamila Šrůtová, s.r.o. spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

    Městský soud v Praze, C 316468/MSPH

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
Ing. Kamila Šrůtová, s.r.o.
Sídlo
Krameriova 2146/4, 251 01 Říčany
IČO
08293031
Zápis v rejstříku
C 316468/MSPH vedená u Městského soudu v Praze
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
Ing. Kamila Šrůtová, s.r.o.
IČO
08293031
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Sídlo
Krameriova 2146/4, 251 01 Říčany
Okres
Praha-východ
Kraj
Středočeský kraj
Datum vzniku
26. června 2019
Převažující činnost (CZ-NACE)
6622 Činnosti zástupců pojišťovny a makléřů
Počet zaměstnanců (kategorie)
1 - 5 zaměstnanců
Základní kapitál
1 000,00 Kč
Spisová značka
C 316468/MSPH
Rejstříkový soud
Městský soud v Praze
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Praha-východ: 60 705. Z toho s právní formou společnost s ručením omezeným: 8 524. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 6622) ve Středočeském kraji: 306. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ) a veřejného rejstříku (Ministerstvo spravedlnosti). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Čím se zabývá Ing. Kamila Šrůtová, s.r.o.

Převažující činnost · CZ-NACE

6622 Činnosti zástupců pojišťovny a makléřů

Předmět podnikání zapsaný v obchodním rejstříku

Počet zapsaných předmětů podnikání a činnosti: 4. Zápis znamená, že firma je smí vykonávat, ne že je skutečně vykonává.

  1. Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
  2. Činnost pojišťovacích zprostředkovatelů
  3. Činnost vázaných zástupců penzijních fondů a penzijních společností
  4. Činnost vázaného zástupce investičního zprostředkovatele

Další činnosti podle CZ-NACE

Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.

Statutární orgán

  • Ing. Kamila ŠrůtováJednatel · od 26. června 2019

Údaje zveřejněné v obchodním rejstříku. Data narození a adresy osob neuvádíme.

Finanční údaje

Základní kapitál
1 000,00 Kč
Kategorie počtu zaměstnanců
1 - 5 zaměstnanců

Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.

Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.

Záznam firmy a Sbírka listin na justice.cz ↗

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Rejstříkový soud: Městský soud v Praze, spisová značka C 316468/MSPH.

Časté otázky o firmě Ing. Kamila Šrůtová, s.r.o.

Jaké je IČO firmy Ing. Kamila Šrůtová, s.r.o.?

IČO firmy Ing. Kamila Šrůtová, s.r.o. je 08293031.

Kde sídlí firma Ing. Kamila Šrůtová, s.r.o.?

Sídlo firmy Ing. Kamila Šrůtová, s.r.o. je Krameriova 2146/4, 251 01 Říčany, okres Praha-východ, Středočeský kraj.

Čím se zabývá Ing. Kamila Šrůtová, s.r.o.?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je činnosti zástupců pojišťovny a makléřů (6622). Počet předmětů podnikání a činnosti zapsaných v obchodním rejstříku: 4.

Kolik zaměstnanců má Ing. Kamila Šrůtová, s.r.o.?

Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: 1 - 5 zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.

Kdy vznikla firma Ing. Kamila Šrůtová, s.r.o.?

Firma Ing. Kamila Šrůtová, s.r.o. vznikla 26. června 2019 a existuje 7 let.

Jaký je základní kapitál firmy Ing. Kamila Šrůtová, s.r.o.?

Základní kapitál zapsaný v obchodním rejstříku je 1 000,00 Kč.

Kdo je statutárním orgánem firmy Ing. Kamila Šrůtová, s.r.o.?

V obchodním rejstříku je zapsáno: Ing. Kamila Šrůtová (jednatel).

Je firma Ing. Kamila Šrůtová, s.r.o. aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 08293031.

Firmy s podobnou činností v okolí

Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.

  • MaFiPo, s.r.o.

    Říčany · Činnosti zástupců pojišťovny a makléřů

  • JITKA TICHÁ

    Říčany · Činnosti zástupců pojišťovny a makléřů

  • Michaela Hrušková

    Říčany · Činnosti zástupců pojišťovny a makléřů

  • David Klíma

    Říčany · Činnosti zástupců pojišťovny a makléřů

  • Eva Hybnerová

    Říčany · Činnosti zástupců pojišťovny a makléřů

  • Karel Masopust

    Říčany · Činnosti zástupců pojišťovny a makléřů

  • Anh Hoang

    Říčany · Činnosti zástupců pojišťovny a makléřů

  • Pavla Hříbalová

    Říčany · Činnosti zástupců pojišťovny a makléřů

  • Karel Němec

    Brandýs nad Labem-Stará Boleslav · Činnosti zástupců pojišťovny a makléřů

  • Vladimír Kos

    Mratín · Činnosti zástupců pojišťovny a makléřů

  • Jana Ječmenková

    Brandýs nad Labem-Stará Boleslav · Činnosti zástupců pojišťovny a makléřů

  • Marcela Maršíková

    Brandýs nad Labem-Stará Boleslav · Činnosti zástupců pojišťovny a makléřů