Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Ing. Lucie Fexová
Ing. Lucie Fexová je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Na Podlesí 1413, 432 01 Kadaň (okres Chomutov). IČO firmy je 05546435. Vznikla 7. listopadu 2016, tedy před 9 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: ostatní zpracovatelský průmysl (32). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 05546435
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Na Podlesí 1413, 432 01 Kadaň
- Stav
- Aktivní
Je firma Ing. Lucie Fexová spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Ing. Lucie Fexová
- Sídlo
- Na Podlesí 1413, 432 01 Kadaň
- IČO
- 05546435
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Ing. Lucie Fexová
- IČO
- 05546435
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Na Podlesí 1413, 432 01 Kadaň
- Okres
- Chomutov
- Kraj
- Ústecký kraj
- Datum vzniku
- 7. listopadu 2016
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 32 Ostatní zpracovatelský průmysl
- Počet zaměstnanců (kategorie)
- Bez zaměstnanců
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Chomutov: 23 863. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 16 651. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 32) v Ústeckém kraji: 764. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Ing. Lucie Fexová
Převažující činnost · CZ-NACE
Další činnosti podle CZ-NACE
Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- Bez zaměstnanců
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Ing. Lucie Fexová
Jaké je IČO firmy Ing. Lucie Fexová?
IČO firmy Ing. Lucie Fexová je 05546435.
Kde sídlí firma Ing. Lucie Fexová?
Sídlo firmy Ing. Lucie Fexová je Na Podlesí 1413, 432 01 Kadaň, okres Chomutov, Ústecký kraj.
Čím se zabývá Ing. Lucie Fexová?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je ostatní zpracovatelský průmysl (32).
Kolik zaměstnanců má Ing. Lucie Fexová?
Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.
Kdy vznikla firma Ing. Lucie Fexová?
Firma Ing. Lucie Fexová vznikla 7. listopadu 2016 a existuje 9 let.
Je firma Ing. Lucie Fexová aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 05546435.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Pavel Kučera
Kadaň · Ostatní zpracovatelský průmysl
- Klára Hlavatá
Kadaň · Ostatní zpracovatelský průmysl
- Eva Vozárová
Kadaň · Ostatní zpracovatelský průmysl
- Pavel Hnízdil
Kadaň · Ostatní zpracovatelský průmysl
- Jana Goláňová
Kadaň · Ostatní zpracovatelský průmysl
- Viktor Hagenhofer
Kadaň · Ostatní zpracovatelský průmysl
- Petr Kalinovič
Kadaň · Ostatní zpracovatelský průmysl
- Iveta Hlavatá
Kadaň · Ostatní zpracovatelský průmysl
- Adam Hagenhofer
Kadaň · Ostatní zpracovatelský průmysl
- Martina Špeldová
Kadaň · Ostatní zpracovatelský průmysl
- Petra Melichová
Kadaň · Ostatní zpracovatelský průmysl
- Kateřina Zajícová
Kadaň · Ostatní zpracovatelský průmysl