Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Ing. Marek Haas
Ing. Marek Haas je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Radkov 5, 588 56 Radkov (okres Jihlava). IČO firmy je 49406141. Vznikla 22. února 1994, tedy před 32 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních (56100). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 49406141
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Radkov 5, 588 56 Radkov
- Stav
- Aktivní
Je firma Ing. Marek Haas spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Ing. Marek Haas
- Sídlo
- Radkov 5, 588 56 Radkov
- IČO
- 49406141
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Ing. Marek Haas
- IČO
- 49406141
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Radkov 5, 588 56 Radkov
- Okres
- Jihlava
- Kraj
- Kraj Vysočina
- Datum vzniku
- 22. února 1994
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 56100 Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
- Počet zaměstnanců (kategorie)
- Bez zaměstnanců
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Jihlava: 25 509. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 17 029. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 56100) v kraji Vysočina: 3 710. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Ing. Marek Haas
Převažující činnost · CZ-NACE
56100 Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
Další činnosti podle CZ-NACE
Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- Bez zaměstnanců
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Ing. Marek Haas
Jaké je IČO firmy Ing. Marek Haas?
IČO firmy Ing. Marek Haas je 49406141.
Kde sídlí firma Ing. Marek Haas?
Sídlo firmy Ing. Marek Haas je Radkov 5, 588 56 Radkov, okres Jihlava, Kraj Vysočina.
Čím se zabývá Ing. Marek Haas?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních (56100).
Kolik zaměstnanců má Ing. Marek Haas?
Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.
Kdy vznikla firma Ing. Marek Haas?
Firma Ing. Marek Haas vznikla 22. února 1994 a existuje 32 let.
Je firma Ing. Marek Haas aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 49406141.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Robert Dvořák
Čížov · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
- Vítězslav Čermák
Hladov · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
- Robert Pavlík
Jihlava · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
- Mgr. Tomáš Pospíšil
Jihlava · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
- Richard Bambula
Doupě · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
- Viktória Vaszilinec
Jihlava · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
- Dita Horáková
Jihlava · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
- Jan Romanovský
Jihlava · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
- Daniel Plecha
Jihlava · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
- Ing. Jiří Šlejtr
Brtnice · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
- Dagmar Friedlová
Jihlava · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
- Taverna Z, s.r.o., v likvidaci
Jihlava · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních