Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Ing. Martin Ferko
Ing. Martin Ferko je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Na Výspě 648/12, 700 30 Ostrava (okres Ostrava-město). IČO firmy je 87099471. Vznikla 22. září 2008, tedy před 18 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: pořizování zvukových nahrávek a hudební vydavatelské činnosti (59200). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 87099471
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Na Výspě 648/12, 700 30 Ostrava
- Stav
- Aktivní
Je firma Ing. Martin Ferko spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Ing. Martin Ferko
- Sídlo
- Na Výspě 648/12, 700 30 Ostrava
- IČO
- 87099471
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Ing. Martin Ferko
- IČO
- 87099471
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Na Výspě 648/12, 700 30 Ostrava
- Část obce
- Výškovice
- Okres
- Ostrava-město
- Kraj
- Moravskoslezský kraj
- Datum vzniku
- 22. září 2008
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 59200 Pořizování zvukových nahrávek a hudební vydavatelské činnosti
- Počet zaměstnanců (kategorie)
- Bez zaměstnanců
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Ostrava-město: 83 575. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 48 772. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 59200) v Moravskoslezském kraji: 71. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Ing. Martin Ferko
Převažující činnost · CZ-NACE
59200 Pořizování zvukových nahrávek a hudební vydavatelské činnosti
Další činnosti podle CZ-NACE
Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- Bez zaměstnanců
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Ing. Martin Ferko
Jaké je IČO firmy Ing. Martin Ferko?
IČO firmy Ing. Martin Ferko je 87099471.
Kde sídlí firma Ing. Martin Ferko?
Sídlo firmy Ing. Martin Ferko je Na Výspě 648/12, 700 30 Ostrava, okres Ostrava-město, Moravskoslezský kraj.
Čím se zabývá Ing. Martin Ferko?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je pořizování zvukových nahrávek a hudební vydavatelské činnosti (59200).
Kolik zaměstnanců má Ing. Martin Ferko?
Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.
Kdy vznikla firma Ing. Martin Ferko?
Firma Ing. Martin Ferko vznikla 22. září 2008 a existuje 18 let.
Je firma Ing. Martin Ferko aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 87099471.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Mgr. Jarmila Černá
Ostrava · Pořizování zvukových nahrávek a hudební vydavatelské činnosti
- Iva Hrňová
Ostrava · Pořizování zvukových nahrávek a hudební vydavatelské činnosti
- Jana Siejová
Ostrava · Pořizování zvukových nahrávek a hudební vydavatelské činnosti
- Václav Plaček
Ostrava · Pořizování zvukových nahrávek a hudební vydavatelské činnosti
- David Červený
Ostrava · Pořizování zvukových nahrávek a hudební vydavatelské činnosti
- František Krásný
Ostrava · Pořizování zvukových nahrávek a hudební vydavatelské činnosti
- naHoru.tv production s.r.o.
Ostrava · Pořizování zvukových nahrávek a hudební vydavatelské činnosti
- Zdeněk Krásný
Ostrava · Pořizování zvukových nahrávek a hudební vydavatelské činnosti
- Monika Krupová
Ostrava · Pořizování zvukových nahrávek a hudební vydavatelské činnosti
- Martin Krejčíček
Ostrava · Pořizování zvukových nahrávek a hudební vydavatelské činnosti
- Mgr. Bc. Marcela Mrózková
Ostrava · Pořizování zvukových nahrávek a hudební vydavatelské činnosti
- Marcel Weis
Ostrava · Pořizování zvukových nahrávek a hudební vydavatelské činnosti