Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Ing. Matěj Brantal
Ing. Matěj Brantal je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Schnirchova 1353/7, 170 00 Praha (okres Praha). IČO firmy je 19351526. Vznikla 17. května 2023, tedy před 3 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: činnosti reklamních agentur (73110). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 19351526
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Schnirchova 1353/7, 170 00 Praha
- Stav
- Aktivní
Je firma Ing. Matěj Brantal spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Ing. Matěj Brantal
- Sídlo
- Schnirchova 1353/7, 170 00 Praha
- IČO
- 19351526
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Ing. Matěj Brantal
- IČO
- 19351526
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Schnirchova 1353/7, 170 00 Praha
- Část obce
- Holešovice (Praha 7)
- Okres
- Praha
- Kraj
- Hlavní město Praha
- Datum vzniku
- 17. května 2023
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 73110 Činnosti reklamních agentur
- Počet zaměstnanců (kategorie)
- Bez zaměstnanců
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Praha: 712 413. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 334 376. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 73110) v hlavním městě Praze: 13 412. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Ing. Matěj Brantal
Převažující činnost · CZ-NACE
Další činnosti podle CZ-NACE
Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- Bez zaměstnanců
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Ing. Matěj Brantal
Jaké je IČO firmy Ing. Matěj Brantal?
IČO firmy Ing. Matěj Brantal je 19351526.
Kde sídlí firma Ing. Matěj Brantal?
Sídlo firmy Ing. Matěj Brantal je Schnirchova 1353/7, 170 00 Praha, okres Praha, Hlavní město Praha.
Čím se zabývá Ing. Matěj Brantal?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je činnosti reklamních agentur (73110).
Kolik zaměstnanců má Ing. Matěj Brantal?
Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.
Kdy vznikla firma Ing. Matěj Brantal?
Firma Ing. Matěj Brantal vznikla 17. května 2023 a existuje 3 roky.
Je firma Ing. Matěj Brantal aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 19351526.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Reprosign s.r.o.
Praha · Činnosti reklamních agentur
- Helena Mellerová
Praha · Činnosti reklamních agentur
- Renata Dvořáková
Praha · Činnosti reklamních agentur
- Klára Suchanková
Praha · Činnosti reklamních agentur
- Bc. Kateřina Kořínková
Praha · Činnosti reklamních agentur
- Štěpán Zikmund
Praha · Činnosti reklamních agentur
- NEW VIRGO PRODUCTION, s.r.o.
Praha · Činnosti reklamních agentur
- Jitka Svobodová
Praha · Činnosti reklamních agentur
- Michaela Pecáková
Praha · Činnosti reklamních agentur
- Iva Bowker
Praha · Činnosti reklamních agentur
- Filip Ščuka
Praha · Činnosti reklamních agentur
- Šimon Merta
Praha · Činnosti reklamních agentur