Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

Ing. Monika Mašková, daňový poradce

Ing. Monika Mašková, daňový poradce je fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství se sídlem Italská 2581/67, 120 00 Praha (okres Praha). IČO firmy je 07102381. Vznikla 15. května 2018, tedy před 8 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství (69200). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
07102381
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství
Sídlo
Italská 2581/67, 120 00 Praha
Stav
Aktivní

Je firma Ing. Monika Mašková, daňový poradce spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

    Firma není v obchodním rejstříku.

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
Ing. Monika Mašková, daňový poradce
Sídlo
Italská 2581/67, 120 00 Praha
IČO
07102381
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
Ing. Monika Mašková, daňový poradce
IČO
07102381
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství
Sídlo
Italská 2581/67, 120 00 Praha
Část obce
Vinohrady (Praha 2)
Okres
Praha
Kraj
Hlavní město Praha
Datum vzniku
15. května 2018
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Praha: 712 413. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství: 23 065. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 69200) v hlavním městě Praze: 14 343. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Čím se zabývá Ing. Monika Mašková, daňový poradce

Finanční údaje

Základní kapitál
V importovaných datech není uveden.
Kategorie počtu zaměstnanců
V importovaných datech není uvedena.

Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.

Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Časté otázky o firmě Ing. Monika Mašková, daňový poradce

Jaké je IČO firmy Ing. Monika Mašková, daňový poradce?

IČO firmy Ing. Monika Mašková, daňový poradce je 07102381.

Kde sídlí firma Ing. Monika Mašková, daňový poradce?

Sídlo firmy Ing. Monika Mašková, daňový poradce je Italská 2581/67, 120 00 Praha, okres Praha, Hlavní město Praha.

Čím se zabývá Ing. Monika Mašková, daňový poradce?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství (69200).

Kdy vznikla firma Ing. Monika Mašková, daňový poradce?

Firma Ing. Monika Mašková, daňový poradce vznikla 15. května 2018 a existuje 8 let.

Je firma Ing. Monika Mašková, daňový poradce aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 07102381.

Firmy s podobnou činností v okolí

Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.