Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

Ing. Radislav Štěpán

Ing. Radislav Štěpán je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Popovice 128, 768 12 Rataje (okres Kroměříž). IČO firmy je 68049463. Vznikla 21. dubna 1999, tedy před 27 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení (461). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
68049463
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Popovice 128, 768 12 Rataje
Stav
Aktivní

Je firma Ing. Radislav Štěpán spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

    Firma není v obchodním rejstříku.

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
Ing. Radislav Štěpán
Sídlo
Popovice 128, 768 12 Rataje
IČO
68049463
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
Ing. Radislav Štěpán
IČO
68049463
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Popovice 128, 768 12 Rataje
Část obce
Popovice
Okres
Kroměříž
Kraj
Zlínský kraj
Datum vzniku
21. dubna 1999
Počet zaměstnanců (kategorie)
Bez zaměstnanců
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Kroměříž: 21 250. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 14 213. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 461) ve Zlínském kraji: 6 492. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Čím se zabývá Ing. Radislav Štěpán

Další činnosti podle CZ-NACE

Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.

Finanční údaje

Základní kapitál
V importovaných datech není uveden.
Kategorie počtu zaměstnanců
Bez zaměstnanců

Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.

Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Časté otázky o firmě Ing. Radislav Štěpán

Jaké je IČO firmy Ing. Radislav Štěpán?

IČO firmy Ing. Radislav Štěpán je 68049463.

Kde sídlí firma Ing. Radislav Štěpán?

Sídlo firmy Ing. Radislav Štěpán je Popovice 128, 768 12 Rataje, okres Kroměříž, Zlínský kraj.

Čím se zabývá Ing. Radislav Štěpán?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení (461).

Kolik zaměstnanců má Ing. Radislav Štěpán?

Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.

Kdy vznikla firma Ing. Radislav Štěpán?

Firma Ing. Radislav Štěpán vznikla 21. dubna 1999 a existuje 27 let.

Je firma Ing. Radislav Štěpán aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 68049463.

Firmy s podobnou činností v okolí

Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.