Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Ing. Stanislava Štumrová
Ing. Stanislava Štumrová je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Kovárenská 127, 530 02 Pardubice (okres Pardubice). IČO firmy je 03298892. Vznikla 14. srpna 2014, tedy před 12 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení (461). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 03298892
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Kovárenská 127, 530 02 Pardubice
- Stav
- Aktivní
Je firma Ing. Stanislava Štumrová spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Ing. Stanislava Štumrová
- Sídlo
- Kovárenská 127, 530 02 Pardubice
- IČO
- 03298892
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Ing. Stanislava Štumrová
- IČO
- 03298892
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Kovárenská 127, 530 02 Pardubice
- Část obce
- Mnětice
- Okres
- Pardubice
- Kraj
- Pardubický kraj
- Datum vzniku
- 14. srpna 2014
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 461 Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
- Počet zaměstnanců (kategorie)
- Bez zaměstnanců
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Pardubice: 44 960. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 30 005. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 461) v Pardubickém kraji: 4 735. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Ing. Stanislava Štumrová
Převažující činnost · CZ-NACE
Další činnosti podle CZ-NACE
Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- Bez zaměstnanců
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Ing. Stanislava Štumrová
Jaké je IČO firmy Ing. Stanislava Štumrová?
IČO firmy Ing. Stanislava Štumrová je 03298892.
Kde sídlí firma Ing. Stanislava Štumrová?
Sídlo firmy Ing. Stanislava Štumrová je Kovárenská 127, 530 02 Pardubice, okres Pardubice, Pardubický kraj.
Čím se zabývá Ing. Stanislava Štumrová?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení (461).
Kolik zaměstnanců má Ing. Stanislava Štumrová?
Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.
Kdy vznikla firma Ing. Stanislava Štumrová?
Firma Ing. Stanislava Štumrová vznikla 14. srpna 2014 a existuje 12 let.
Je firma Ing. Stanislava Štumrová aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 03298892.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Klára Lekešová
Pardubice · Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
- Iveta Krupařová
Pardubice · Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
- Ivana Kisá
Pardubice · Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
- Životní proměny s.r.o.
Pardubice · Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
- PRINT-SHOP.cz, s.r.o.
Pardubice · Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
- egenesis s.r.o.
Pardubice · Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
- eSHIO s.r.o.
Pardubice · Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
- Ing. Hana Kroupová
Pardubice · Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
- Ing. Josef Vamberský
Pardubice · Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
- Tomáš Burian
Pardubice · Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
- Ing. Jan Michálek
Pardubice · Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
- Anna Kudrjanoka
Pardubice · Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení