Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

Ing. Vítězslav Sedlář

Ing. Vítězslav Sedlář je fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství se sídlem Račanská 31, 252 62 Statenice (okres Praha-západ). IČO firmy je 41446771. Vznikla 5. září 1991, tedy před 35 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: výroba elektřiny (35110). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
41446771
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství
Sídlo
Račanská 31, 252 62 Statenice
Stav
Aktivní

Je firma Ing. Vítězslav Sedlář spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

    Firma není v obchodním rejstříku.

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
Ing. Vítězslav Sedlář
Sídlo
Račanská 31, 252 62 Statenice
IČO
41446771
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
Ing. Vítězslav Sedlář
IČO
41446771
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství
Sídlo
Račanská 31, 252 62 Statenice
Okres
Praha-západ
Kraj
Středočeský kraj
Datum vzniku
5. září 1991
Převažující činnost (CZ-NACE)
35110 Výroba elektřiny
Počet zaměstnanců (kategorie)
Bez zaměstnanců
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Praha-západ: 51 143. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství: 1 728. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 35110) ve Středočeském kraji: 1 949. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Čím se zabývá Ing. Vítězslav Sedlář

Převažující činnost · CZ-NACE

35110 Výroba elektřiny

Finanční údaje

Základní kapitál
V importovaných datech není uveden.
Kategorie počtu zaměstnanců
Bez zaměstnanců

Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.

Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Časté otázky o firmě Ing. Vítězslav Sedlář

Jaké je IČO firmy Ing. Vítězslav Sedlář?

IČO firmy Ing. Vítězslav Sedlář je 41446771.

Kde sídlí firma Ing. Vítězslav Sedlář?

Sídlo firmy Ing. Vítězslav Sedlář je Račanská 31, 252 62 Statenice, okres Praha-západ, Středočeský kraj.

Čím se zabývá Ing. Vítězslav Sedlář?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je výroba elektřiny (35110).

Kolik zaměstnanců má Ing. Vítězslav Sedlář?

Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.

Kdy vznikla firma Ing. Vítězslav Sedlář?

Firma Ing. Vítězslav Sedlář vznikla 5. září 1991 a existuje 35 let.

Je firma Ing. Vítězslav Sedlář aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 41446771.

Firmy s podobnou činností v okolí

Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.