Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Ing. Zdeněk Pečenka
Ing. Zdeněk Pečenka je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Cyprichova 701/11, 149 00 Praha (okres Praha). IČO firmy je 76356132. Vznikla 1. října 2009, tedy před 17 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: opravy přístrojů a zařízení převážně pro domácnost, dům a zahradu (95220). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 76356132
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Cyprichova 701/11, 149 00 Praha
- Stav
- Aktivní
Je firma Ing. Zdeněk Pečenka spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Ing. Zdeněk Pečenka
- Sídlo
- Cyprichova 701/11, 149 00 Praha
- IČO
- 76356132
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Ing. Zdeněk Pečenka
- IČO
- 76356132
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Cyprichova 701/11, 149 00 Praha
- Část obce
- Háje
- Okres
- Praha
- Kraj
- Hlavní město Praha
- Datum vzniku
- 1. října 2009
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 95220 Opravy přístrojů a zařízení převážně pro domácnost, dům a zahradu
- Počet zaměstnanců (kategorie)
- Bez zaměstnanců
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Praha: 712 413. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 334 376. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 95220) v hlavním městě Praze: 337. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Ing. Zdeněk Pečenka
Převažující činnost · CZ-NACE
95220 Opravy přístrojů a zařízení převážně pro domácnost, dům a zahradu
Další činnosti podle CZ-NACE
Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.
- 33200 Instalace průmyslových strojů a zařízení
- 43120 Příprava staveniště
- 43220 Instalace vody, odpadu, plynu, topení a klimatizace
- 433 Kompletační a dokončovací práce
- 6820 Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- G Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
- J Informační a komunikační činnosti
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- Bez zaměstnanců
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Ing. Zdeněk Pečenka
Jaké je IČO firmy Ing. Zdeněk Pečenka?
IČO firmy Ing. Zdeněk Pečenka je 76356132.
Kde sídlí firma Ing. Zdeněk Pečenka?
Sídlo firmy Ing. Zdeněk Pečenka je Cyprichova 701/11, 149 00 Praha, okres Praha, Hlavní město Praha.
Čím se zabývá Ing. Zdeněk Pečenka?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je opravy přístrojů a zařízení převážně pro domácnost, dům a zahradu (95220).
Kolik zaměstnanců má Ing. Zdeněk Pečenka?
Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.
Kdy vznikla firma Ing. Zdeněk Pečenka?
Firma Ing. Zdeněk Pečenka vznikla 1. října 2009 a existuje 17 let.
Je firma Ing. Zdeněk Pečenka aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 76356132.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Tetiana Melnychenko
Praha · Opravy přístrojů a zařízení převážně pro domácnost, dům a zahradu
- Vasyl Rishko
Praha · Opravy přístrojů a zařízení převážně pro domácnost, dům a zahradu
- Tetyana Bobynets
Praha · Opravy přístrojů a zařízení převážně pro domácnost, dům a zahradu
- Jiří Novák
Praha · Opravy přístrojů a zařízení převážně pro domácnost, dům a zahradu
- Hung Chuc Tran
Praha · Opravy přístrojů a zařízení převážně pro domácnost, dům a zahradu
- Jan Bondra
Praha · Opravy přístrojů a zařízení převážně pro domácnost, dům a zahradu
- Tetiana Rishko
Praha · Opravy přístrojů a zařízení převážně pro domácnost, dům a zahradu
- OPRAVY PRAČEK s.r.o.
Praha · Opravy přístrojů a zařízení převážně pro domácnost, dům a zahradu
- Aneta Stryjová
Praha · Opravy přístrojů a zařízení převážně pro domácnost, dům a zahradu
- Pavel Baron
Praha · Opravy přístrojů a zařízení převážně pro domácnost, dům a zahradu
- Karen Mirzakhanian
Praha · Opravy přístrojů a zařízení převážně pro domácnost, dům a zahradu
- Martin DAVID
Praha · Opravy přístrojů a zařízení převážně pro domácnost, dům a zahradu