Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Jakub Maďar
Jakub Maďar je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Farní 537, 696 06 Vacenovice (okres Hodonín). IČO firmy je 05294878. Vznikla 8. srpna 2016, tedy před 10 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů (45200). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 05294878
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Farní 537, 696 06 Vacenovice
- Stav
- Aktivní
Je firma Jakub Maďar spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Jakub Maďar
- Sídlo
- Farní 537, 696 06 Vacenovice
- IČO
- 05294878
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Jakub Maďar
- IČO
- 05294878
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Farní 537, 696 06 Vacenovice
- Okres
- Hodonín
- Kraj
- Jihomoravský kraj
- Datum vzniku
- 8. srpna 2016
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 45200 Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů
- Počet zaměstnanců (kategorie)
- Bez zaměstnanců
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Hodonín: 33 394. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 22 434. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 45200) v Jihomoravském kraji: 6 311. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Jakub Maďar
Převažující činnost · CZ-NACE
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- Bez zaměstnanců
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Jakub Maďar
Jaké je IČO firmy Jakub Maďar?
IČO firmy Jakub Maďar je 05294878.
Kde sídlí firma Jakub Maďar?
Sídlo firmy Jakub Maďar je Farní 537, 696 06 Vacenovice, okres Hodonín, Jihomoravský kraj.
Čím se zabývá Jakub Maďar?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů (45200).
Kolik zaměstnanců má Jakub Maďar?
Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.
Kdy vznikla firma Jakub Maďar?
Firma Jakub Maďar vznikla 8. srpna 2016 a existuje 10 let.
Je firma Jakub Maďar aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 05294878.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Michal Pilarčík
Vacenovice · Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů
- Miroslav Mikulčík
Vacenovice · Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů
- Karel Krist
Vacenovice · Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů
- Miroslav Vaculka
Vacenovice · Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů
- Michal Vaněk
Vacenovice · Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů
- Lubomír Stratil
Vacenovice · Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů
- Jaromír Krist
Vacenovice · Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů
- Daniel Křižka
Vacenovice · Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů
- Antonín Svitálek
Kyjov · Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů
- Pavel Vozatár
Mutěnice · Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů
- Miroslav Cupal
Starý Poddvorov · Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů
- Aleš Židlický s.r.o.
Hodonín · Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů