Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Jakub Votroubek
Jakub Votroubek je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Dobrovského 524/21, 170 00 Praha (okres Praha). IČO firmy je 03446298. Vznikla 29. září 2014, tedy před 12 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: tisk a činnosti související s tiskem (181). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 03446298
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Dobrovského 524/21, 170 00 Praha
- Stav
- Aktivní
Je firma Jakub Votroubek spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Jakub Votroubek
- Sídlo
- Dobrovského 524/21, 170 00 Praha
- IČO
- 03446298
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Jakub Votroubek
- IČO
- 03446298
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Dobrovského 524/21, 170 00 Praha
- Část obce
- Holešovice (Praha 7)
- Okres
- Praha
- Kraj
- Hlavní město Praha
- Datum vzniku
- 29. září 2014
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 181 Tisk a činnosti související s tiskem
- Počet zaměstnanců (kategorie)
- Bez zaměstnanců
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Praha: 712 413. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 334 376. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 181) v hlavním městě Praze: 2 752. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Jakub Votroubek
Převažující činnost · CZ-NACE
Další činnosti podle CZ-NACE
Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- Bez zaměstnanců
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Jakub Votroubek
Jaké je IČO firmy Jakub Votroubek?
IČO firmy Jakub Votroubek je 03446298.
Kde sídlí firma Jakub Votroubek?
Sídlo firmy Jakub Votroubek je Dobrovského 524/21, 170 00 Praha, okres Praha, Hlavní město Praha.
Čím se zabývá Jakub Votroubek?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je tisk a činnosti související s tiskem (181).
Kolik zaměstnanců má Jakub Votroubek?
Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.
Kdy vznikla firma Jakub Votroubek?
Firma Jakub Votroubek vznikla 29. září 2014 a existuje 12 let.
Je firma Jakub Votroubek aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 03446298.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Ing. Libor Peprný
Praha · Tisk a činnosti související s tiskem
- Ing. Jakub Volák
Praha · Tisk a činnosti související s tiskem
- Mgr. Zdeněk Sloboda
Praha · Tisk a činnosti související s tiskem
- Mgr. Marcela Vraná
Praha · Tisk a činnosti související s tiskem
- Milena Kudělová
Praha · Tisk a činnosti související s tiskem
- Rozmarné léto CZ s.r.o.
Praha · Tisk a činnosti související s tiskem
- Bohumila Weilová
Praha · Tisk a činnosti související s tiskem
- Jiří Bigas
Praha · Tisk a činnosti související s tiskem
- Mgr. Eva Valentová
Praha · Tisk a činnosti související s tiskem
- Jana Slachová
Praha · Tisk a činnosti související s tiskem
- Mgr. Martina Karolína Malinská
Praha · Tisk a činnosti související s tiskem
- Jiří Belšán
Praha · Tisk a činnosti související s tiskem