Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Jan Kohutek
Jan Kohutek je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Opavská 1124/74, 708 00 Ostrava (okres Ostrava-město). IČO firmy je 71915494. Vznikla 1. července 2006, tedy před 20 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních (56100). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: 20 - 24 zaměstnanci. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 71915494
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Opavská 1124/74, 708 00 Ostrava
- Stav
- Aktivní
Je firma Jan Kohutek spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Jan Kohutek
- Sídlo
- Opavská 1124/74, 708 00 Ostrava
- IČO
- 71915494
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Jan Kohutek
- IČO
- 71915494
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Opavská 1124/74, 708 00 Ostrava
- Část obce
- Poruba
- Okres
- Ostrava-město
- Kraj
- Moravskoslezský kraj
- Datum vzniku
- 1. července 2006
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 56100 Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
- Počet zaměstnanců (kategorie)
- 20 - 24 zaměstnanci
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Ostrava-město: 83 575. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 48 772. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 56100) v Moravskoslezském kraji: 9 953. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Jan Kohutek
Převažující činnost · CZ-NACE
56100 Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
Další činnosti podle CZ-NACE
Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- 20 - 24 zaměstnanci
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Jan Kohutek
Jaké je IČO firmy Jan Kohutek?
IČO firmy Jan Kohutek je 71915494.
Kde sídlí firma Jan Kohutek?
Sídlo firmy Jan Kohutek je Opavská 1124/74, 708 00 Ostrava, okres Ostrava-město, Moravskoslezský kraj.
Čím se zabývá Jan Kohutek?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních (56100).
Kolik zaměstnanců má Jan Kohutek?
Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: 20 - 24 zaměstnanci. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.
Kdy vznikla firma Jan Kohutek?
Firma Jan Kohutek vznikla 1. července 2006 a existuje 20 let.
Je firma Jan Kohutek aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 71915494.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Ivana Kolenčiaková
Ostrava · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
- Zdeňka Badidová
Ostrava · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
- Michal Janoš, DiS.
Ostrava · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
- Mgr. Hana Čimburová
Ostrava · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
- Radek Tannenberger
Ostrava · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
- Monika Kopková
Ostrava · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
- Ing. Martin Kerlin
Ostrava · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
- Hospoda Důl Cingr s.r.o.
Ostrava · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
- UNITED SUN s.r.o.
Ostrava · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
- Alena Dubovecká
Ostrava · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
- Blanka Zapletalová
Ostrava · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
- Mgr. Tereza Hanzlíková
Ostrava · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních