Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

Jan Kůna

Jan Kůna je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Sládkovičova 1238/16, 142 00 Praha (okres Praha). IČO firmy je 14948516. Vznikla 22. listopadu 1990, tedy před 35 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: malířské a natěračské práce (43342). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
14948516
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Sládkovičova 1238/16, 142 00 Praha
Stav
Aktivní

Je firma Jan Kůna spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

    Firma není v obchodním rejstříku.

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
Jan Kůna
Sídlo
Sládkovičova 1238/16, 142 00 Praha
IČO
14948516
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
Jan Kůna
IČO
14948516
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Sládkovičova 1238/16, 142 00 Praha
Část obce
Krč
Okres
Praha
Kraj
Hlavní město Praha
Datum vzniku
22. listopadu 1990
Převažující činnost (CZ-NACE)
43342 Malířské a natěračské práce
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Praha: 712 413. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 334 376. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 43342) v hlavním městě Praze: 1 191. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Registry neobsahují tržby ani zisk.

Čím se zabývá Jan Kůna

Převažující činnost · CZ-NACE

43342 Malířské a natěračské práce

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Časté otázky o firmě Jan Kůna

Jaké je IČO firmy Jan Kůna?

IČO firmy Jan Kůna je 14948516.

Kde sídlí firma Jan Kůna?

Sídlo firmy Jan Kůna je Sládkovičova 1238/16, 142 00 Praha, okres Praha, Hlavní město Praha.

Čím se zabývá Jan Kůna?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je malířské a natěračské práce (43342).

Kdy vznikla firma Jan Kůna?

Firma Jan Kůna vznikla 22. listopadu 1990 a existuje 35 let.

Je firma Jan Kůna aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 14948516.

Další firmy v hlavním městě Praze

Firmy s podobnou činností