Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Jan Macík
Jan Macík je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Křepice 330, 691 65 Křepice (okres Břeclav). IČO firmy je 29992834. Vznikla 7. září 2026. Převažující činnost podle CZ-NACE: příprava staveniště (43120). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 29992834
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Křepice 330, 691 65 Křepice
- Stav
- Aktivní
Je firma Jan Macík spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Jan Macík
- Sídlo
- Křepice 330, 691 65 Křepice
- IČO
- 29992834
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Jan Macík
- IČO
- 29992834
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Křepice 330, 691 65 Křepice
- Okres
- Břeclav
- Kraj
- Jihomoravský kraj
- Datum vzniku
- 7. září 2026
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 43120 Příprava staveniště
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Břeclav: 26 012. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 17 051. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 43120) v Jihomoravském kraji: 12 870. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Registry neobsahují tržby ani zisk.
Čím se zabývá Jan Macík
Převažující činnost · CZ-NACE
43120 Příprava staveniště
Další činnosti podle CZ-NACE
Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.
- 81290 Ostatní úklidové činnosti
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Jan Macík
Jaké je IČO firmy Jan Macík?
IČO firmy Jan Macík je 29992834.
Kde sídlí firma Jan Macík?
Sídlo firmy Jan Macík je Křepice 330, 691 65 Křepice, okres Břeclav, Jihomoravský kraj.
Čím se zabývá Jan Macík?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je příprava staveniště (43120).
Kdy vznikla firma Jan Macík?
Firma Jan Macík vznikla 7. září 2026.
Je firma Jan Macík aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 29992834.
Další firmy v Jihomoravském kraji
- 0x1 Gruppe, z.s.Brno
- 1000 Realit CZ, s.r.o.Mikulov
- 100KA s. r. o.Rájec-Jestřebí
- 100MEGA Distribution s.r.o.Brno
- 100MEGA Energy s.r.o.Brno
- 100% REWORK Plus s.r.o.Brno
- 100% REWORK s.r.o.Brno
- 100 x better shop s.r.o.Boskovice
Firmy s podobnou činností
- 009 Group CZ s.r.o.Demolice a příprava staveniště
- 1000km s.r.o.Příprava staveniště
- 100ČES MND s.r.o.Demolice a příprava staveniště
- 100 CZK MB s.r.o.Příprava staveniště
- 100klíčů Beta, s.r.o.Specializované stavební činnosti
- 100klíčů Brno, s.r.o.Specializované stavební činnosti
- 100klíčů Praha, s.r.o.Demolice a příprava staveniště
- 100klíčů reality, s.r.o.Demolice a příprava staveniště