Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Jan Matoušek
Jan Matoušek je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Poupětova 1183/9, 779 00 Olomouc (okres Olomouc). IČO firmy je 75203073. Vznikla 27. dubna 2009, tedy před 17 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: činnosti reklamních agentur (73110). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 75203073
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Poupětova 1183/9, 779 00 Olomouc
- Stav
- Aktivní
Je firma Jan Matoušek spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Jan Matoušek
- Sídlo
- Poupětova 1183/9, 779 00 Olomouc
- IČO
- 75203073
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Jan Matoušek
- IČO
- 75203073
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Poupětova 1183/9, 779 00 Olomouc
- Okres
- Olomouc
- Kraj
- Olomoucký kraj
- Datum vzniku
- 27. dubna 2009
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 73110 Činnosti reklamních agentur
- Počet zaměstnanců (kategorie)
- Bez zaměstnanců
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Olomouc: 59 819. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 39 297. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 73110) v Olomouckém kraji: 2 542. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Registry neobsahují tržby ani zisk.
Čím se zabývá Jan Matoušek
Převažující činnost · CZ-NACE
73110 Činnosti reklamních agentur
Další činnosti podle CZ-NACE
Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.
- 74300 Překladatelské a tlumočnické činnosti
- J Informační a komunikační činnosti
- K Peněžnictví a pojišťovnictví
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Jan Matoušek
Jaké je IČO firmy Jan Matoušek?
IČO firmy Jan Matoušek je 75203073.
Kde sídlí firma Jan Matoušek?
Sídlo firmy Jan Matoušek je Poupětova 1183/9, 779 00 Olomouc, okres Olomouc, Olomoucký kraj.
Čím se zabývá Jan Matoušek?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je činnosti reklamních agentur (73110).
Kolik zaměstnanců má Jan Matoušek?
Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.
Kdy vznikla firma Jan Matoušek?
Firma Jan Matoušek vznikla 27. dubna 2009 a existuje 17 let.
Je firma Jan Matoušek aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 75203073.
Další firmy v Olomouckém kraji
- 000 s.r.o.Šternberk
- 04Rokytnice
- 09 AGRA Přerov spol. s r.o.Troubky
- 100&1 detailing s.r.o.Přerov
- 100LUK s.r.o.Olomouc
- 100 Much s.r.o.Bělkovice-Lašťany
- 100pro elektro s.r.o.Šternberk
- 1/10th Special Forces Group (Airborne)Přerov
Firmy s podobnou činností
- 0101,s.r.o.Reklamní činnosti
- 1000ZKH, s.r.o.Reklamní činnosti
- 100 Spire Media s.r.o.Reklamní činnosti
- 106 PRODUCTION spol. s r.o.Reklamní činnosti
- 10vor11 s.r.o.Činnosti reklamních agentur
- 1-2-3 GO! s.r.o.Reklamní činnosti
- 123 Media s.r.o.Reklamní činnosti
- 130 s.r.o.Činnosti reklamních agentur