Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Jan Pejřil
Jan Pejřil je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Mokrá 47, 664 04 Mokrá-Horákov (okres Brno-venkov). IČO firmy je 69761884. Vznikla 24. července 2000, tedy před 26 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: univerzální administrativní činnosti (82110). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 69761884
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Mokrá 47, 664 04 Mokrá-Horákov
- Stav
- Aktivní
Je firma Jan Pejřil spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Jan Pejřil
- Sídlo
- Mokrá 47, 664 04 Mokrá-Horákov
- IČO
- 69761884
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Jan Pejřil
- IČO
- 69761884
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Mokrá 47, 664 04 Mokrá-Horákov
- Část obce
- Mokrá
- Okres
- Brno-venkov
- Kraj
- Jihomoravský kraj
- Datum vzniku
- 24. července 2000
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 82110 Univerzální administrativní činnosti
- Počet zaměstnanců (kategorie)
- Bez zaměstnanců
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Brno-venkov: 55 088. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 38 781. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 82110) v Jihomoravském kraji: 3 425. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Jan Pejřil
Převažující činnost · CZ-NACE
Další činnosti podle CZ-NACE
Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- Bez zaměstnanců
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Jan Pejřil
Jaké je IČO firmy Jan Pejřil?
IČO firmy Jan Pejřil je 69761884.
Kde sídlí firma Jan Pejřil?
Sídlo firmy Jan Pejřil je Mokrá 47, 664 04 Mokrá-Horákov, okres Brno-venkov, Jihomoravský kraj.
Čím se zabývá Jan Pejřil?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je univerzální administrativní činnosti (82110).
Kolik zaměstnanců má Jan Pejřil?
Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.
Kdy vznikla firma Jan Pejřil?
Firma Jan Pejřil vznikla 24. července 2000 a existuje 26 let.
Je firma Jan Pejřil aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 69761884.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Lukáš Lenfeld
Mokrá-Horákov · Univerzální administrativní činnosti
- Jitka Klementová
Mokrá-Horákov · Univerzální administrativní činnosti
- Stanislav Wolf
Mokrá-Horákov · Univerzální administrativní činnosti
- Pavlína Libišová
Mokrá-Horákov · Univerzální administrativní činnosti
- Barbora Šedivá
Mokrá-Horákov · Univerzální administrativní činnosti
- Pavel Šedivý
Mokrá-Horákov · Univerzální administrativní činnosti
- Mgr. Kateřina Hromková
Mokrá-Horákov · Univerzální administrativní činnosti
- Bc. Klára Neveselá
Mokrá-Horákov · Univerzální administrativní činnosti
- Petra Lukášová
Mokrá-Horákov · Univerzální administrativní činnosti
- CBP credital financial s.r.o.
Mokrá-Horákov · Univerzální administrativní činnosti
- Bc. Marie Herman
Mokrá-Horákov · Univerzální administrativní činnosti
- Chytré služby CZ s.r.o.
Mokrá-Horákov · Univerzální administrativní činnosti