Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
JANA ĎURINOVÁ
JANA ĎURINOVÁ je fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství se sídlem Meziříčí 38, 391 31 Meziříčí (okres Tábor). IČO firmy je 75286122. Vznikla 10. června 2009, tedy před 17 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: ostatní finanční činnosti (66). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 75286122
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství
- Sídlo
- Meziříčí 38, 391 31 Meziříčí
- Stav
- Aktivní
Je firma JANA ĎURINOVÁ spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- JANA ĎURINOVÁ
- Sídlo
- Meziříčí 38, 391 31 Meziříčí
- IČO
- 75286122
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- JANA ĎURINOVÁ
- IČO
- 75286122
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství
- Sídlo
- Meziříčí 38, 391 31 Meziříčí
- Okres
- Tábor
- Kraj
- Jihočeský kraj
- Datum vzniku
- 10. června 2009
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 66 Ostatní finanční činnosti
- Počet zaměstnanců (kategorie)
- Bez zaměstnanců
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Tábor: 25 231. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství: 1 166. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 66) v Jihočeském kraji: 217. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá JANA ĎURINOVÁ
Převažující činnost · CZ-NACE
Další činnosti podle CZ-NACE
Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- Bez zaměstnanců
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě JANA ĎURINOVÁ
Jaké je IČO firmy JANA ĎURINOVÁ?
IČO firmy JANA ĎURINOVÁ je 75286122.
Kde sídlí firma JANA ĎURINOVÁ?
Sídlo firmy JANA ĎURINOVÁ je Meziříčí 38, 391 31 Meziříčí, okres Tábor, Jihočeský kraj.
Čím se zabývá JANA ĎURINOVÁ?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je ostatní finanční činnosti (66).
Kolik zaměstnanců má JANA ĎURINOVÁ?
Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.
Kdy vznikla firma JANA ĎURINOVÁ?
Firma JANA ĎURINOVÁ vznikla 10. června 2009 a existuje 17 let.
Je firma JANA ĎURINOVÁ aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 75286122.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Tomáš Knotek
Tábor · Ostatní finanční činnosti
- Martina Křížová
Bechyně · Ostatní finanční činnosti
- Iva Lengerová
Sezimovo Ústí · Ostatní finanční činnosti
- JITKA HOŘEJŠÍ
Řepeč · Ostatní finanční činnosti
- MARIE PLOCKOVÁ
Veselí nad Lužnicí · Ostatní finanční činnosti
- MILADA KOLÁŘOVÁ
Sezimovo Ústí · Ostatní finanční činnosti
- Pavel Pfeifer
Tábor · Ostatní finanční činnosti
- Roman Kožič
Drhovice · Ostatní finanční činnosti
- Lenka Šedivá
Bechyně · Ostatní finanční činnosti
- ZDENĚK ŠVEC
Planá nad Lužnicí · Ostatní finanční činnosti
- Petr Smolka
Drhovice · Ostatní finanční činnosti
- Martina Kosová
Veselí nad Lužnicí · Ostatní finanční činnosti