Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Jana Lichtenbergová
Jana Lichtenbergová je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Pelnářova 532, 344 01 Domažlice (okres Domažlice). IČO firmy je 09393536. Vznikla 5. srpna 2020, tedy před 6 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: ubytování (55). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 09393536
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Pelnářova 532, 344 01 Domažlice
- Stav
- Aktivní
Je firma Jana Lichtenbergová spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Jana Lichtenbergová
- Sídlo
- Pelnářova 532, 344 01 Domažlice
- IČO
- 09393536
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Jana Lichtenbergová
- IČO
- 09393536
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Pelnářova 532, 344 01 Domažlice
- Část obce
- Bezděkovské Předměstí
- Okres
- Domažlice
- Kraj
- Plzeňský kraj
- Datum vzniku
- 5. srpna 2020
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 55 Ubytování
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Domažlice: 11 330. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 7 494. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 55) v Plzeňském kraji: 1 281. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Jana Lichtenbergová
Převažující činnost · CZ-NACE
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- V importovaných datech není uvedena.
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Jana Lichtenbergová
Jaké je IČO firmy Jana Lichtenbergová?
IČO firmy Jana Lichtenbergová je 09393536.
Kde sídlí firma Jana Lichtenbergová?
Sídlo firmy Jana Lichtenbergová je Pelnářova 532, 344 01 Domažlice, okres Domažlice, Plzeňský kraj.
Čím se zabývá Jana Lichtenbergová?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je ubytování (55).
Kdy vznikla firma Jana Lichtenbergová?
Firma Jana Lichtenbergová vznikla 5. srpna 2020 a existuje 6 let.
Je firma Jana Lichtenbergová aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 09393536.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Jaroslav Šobr
Domažlice · Ubytování
- Amar Ibrahim
Domažlice · Ubytování
- Pavel Tilkovský
Domažlice · Ubytování
- Jan Petráček
Domažlice · Ubytování
- Lenka Harantová Štarmanová
Domažlice · Ubytování
- Iryna Horodechna
Domažlice · Ubytování
- Thomas k.p s.r.o.
Domažlice · Ubytování
- Veronika Kouříková
Domažlice · Ubytování
- Oldřiška Lukášová
Domažlice · Ubytování
- Lucie Hánová
Domažlice · Ubytování
- Marta Mičanová
Domažlice · Ubytování
- Jiří Petrák
Domažlice · Ubytování