Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

Jana Mäsiarová

Jana Mäsiarová je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Smetanova 447, 394 03 Horní Cerekev (okres Pelhřimov). IČO firmy je 74355686. Vznikla 1. února 2007, tedy před 19 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel (G). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
74355686
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Smetanova 447, 394 03 Horní Cerekev
Stav
Aktivní

Je firma Jana Mäsiarová spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

    Firma není v obchodním rejstříku.

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
Jana Mäsiarová
Sídlo
Smetanova 447, 394 03 Horní Cerekev
IČO
74355686
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
Jana Mäsiarová
IČO
74355686
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Smetanova 447, 394 03 Horní Cerekev
Okres
Pelhřimov
Kraj
Kraj Vysočina
Datum vzniku
1. února 2007
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Pelhřimov: 16 896. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 11 591. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE G) v kraji Vysočina: 1 954. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Čím se zabývá Jana Mäsiarová

Finanční údaje

Základní kapitál
V importovaných datech není uveden.
Kategorie počtu zaměstnanců
V importovaných datech není uvedena.

Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.

Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Časté otázky o firmě Jana Mäsiarová

Jaké je IČO firmy Jana Mäsiarová?

IČO firmy Jana Mäsiarová je 74355686.

Kde sídlí firma Jana Mäsiarová?

Sídlo firmy Jana Mäsiarová je Smetanova 447, 394 03 Horní Cerekev, okres Pelhřimov, Kraj Vysočina.

Čím se zabývá Jana Mäsiarová?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel (G).

Kdy vznikla firma Jana Mäsiarová?

Firma Jana Mäsiarová vznikla 1. února 2007 a existuje 19 let.

Je firma Jana Mäsiarová aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 74355686.

Firmy s podobnou činností v okolí

Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.

  • Blažena Cimlerová

    Horní Cerekev · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel

  • Miroslava Petráková

    Horní Cerekev · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel

  • Vladislav Křížek

    Horní Cerekev · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel

  • Marie Šandová

    Horní Cerekev · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel

  • Petr Topka

    Horní Cerekev · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel

  • Ing. Blanka Vávrová, MBA

    Svépravice · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel

  • Ing. Petr Chlup

    Kamenice nad Lipou · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel

  • Jan Janeček

    Pelhřimov · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel

  • Lenka Jůnová

    Černovice · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel

  • Iveta Kolčavová

    Kejžlice · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel

  • Ing. Jaroslav Maška

    Pelhřimov · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel

  • Tomáš Vacek

    Pelhřimov · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel