Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

Jana Paurová

Jana Paurová je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Tisá 449, 403 36 Tisá (okres Ústí nad Labem). IČO firmy je 88282376. Vznikla 21. listopadu 2011, tedy před 14 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: opravy kovodělných výrobků, strojů a zařízení (331). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
88282376
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Tisá 449, 403 36 Tisá
Stav
Aktivní

Je firma Jana Paurová spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

    Firma není v obchodním rejstříku.

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
Jana Paurová
Sídlo
Tisá 449, 403 36 Tisá
IČO
88282376
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
Jana Paurová
IČO
88282376
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Tisá 449, 403 36 Tisá
Okres
Ústí nad Labem
Kraj
Ústecký kraj
Datum vzniku
21. listopadu 2011
Počet zaměstnanců (kategorie)
Bez zaměstnanců
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Ústí nad Labem: 27 024. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 18 720. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 331) v Ústeckém kraji: 755. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Čím se zabývá Jana Paurová

Další činnosti podle CZ-NACE

Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.

Finanční údaje

Základní kapitál
V importovaných datech není uveden.
Kategorie počtu zaměstnanců
Bez zaměstnanců

Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.

Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Časté otázky o firmě Jana Paurová

Jaké je IČO firmy Jana Paurová?

IČO firmy Jana Paurová je 88282376.

Kde sídlí firma Jana Paurová?

Sídlo firmy Jana Paurová je Tisá 449, 403 36 Tisá, okres Ústí nad Labem, Ústecký kraj.

Čím se zabývá Jana Paurová?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je opravy kovodělných výrobků, strojů a zařízení (331).

Kolik zaměstnanců má Jana Paurová?

Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.

Kdy vznikla firma Jana Paurová?

Firma Jana Paurová vznikla 21. listopadu 2011 a existuje 14 let.

Je firma Jana Paurová aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 88282376.

Firmy s podobnou činností v okolí

Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.

  • Lukáš Polák

    Tisá · Opravy kovodělných výrobků, strojů a zařízení

  • Michal Hruška

    Ústí nad Labem · Opravy kovodělných výrobků, strojů a zařízení

  • Ing. Petr Janovský

    Ústí nad Labem · Opravy kovodělných výrobků, strojů a zařízení

  • Dalibor Kiml

    Trmice · Opravy kovodělných výrobků, strojů a zařízení

  • Jakub Čonka

    Ústí nad Labem · Opravy kovodělných výrobků, strojů a zařízení

  • Ladislav Štoček

    Ústí nad Labem · Opravy kovodělných výrobků, strojů a zařízení

  • Petr Hora

    Ústí nad Labem · Opravy kovodělných výrobků, strojů a zařízení

  • Michal Dvorský

    Ústí nad Labem · Opravy kovodělných výrobků, strojů a zařízení

  • Petr Vyskočil

    Ústí nad Labem · Opravy kovodělných výrobků, strojů a zařízení

  • Adam Hájek

    Ústí nad Labem · Opravy kovodělných výrobků, strojů a zařízení

  • Petr Šindelář

    Telnice · Opravy kovodělných výrobků, strojů a zařízení

  • Filip Koula

    Ústí nad Labem · Opravy kovodělných výrobků, strojů a zařízení