Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

Jaroslav Dobrý

Jaroslav Dobrý je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Olbramice 21, 783 22 Olbramice (okres Olomouc). IČO firmy je 11644206. Vznikla 7. července 2021, tedy před 5 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: skladování a vedlejší činnosti v dopravě (52). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
11644206
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Olbramice 21, 783 22 Olbramice
Stav
Aktivní

Je firma Jaroslav Dobrý spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

    Firma není v obchodním rejstříku.

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
Jaroslav Dobrý
Sídlo
Olbramice 21, 783 22 Olbramice
IČO
11644206
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
Jaroslav Dobrý
IČO
11644206
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Olbramice 21, 783 22 Olbramice
Okres
Olomouc
Kraj
Olomoucký kraj
Datum vzniku
7. července 2021
Převažující činnost (CZ-NACE)
52 Skladování a vedlejší činnosti v dopravě
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Olomouc: 59 819. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 39 297. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 52) v Olomouckém kraji: 309. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Čím se zabývá Jaroslav Dobrý

Převažující činnost · CZ-NACE

52 Skladování a vedlejší činnosti v dopravě

Další činnosti podle CZ-NACE

Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.

Finanční údaje

Základní kapitál
V importovaných datech není uveden.
Kategorie počtu zaměstnanců
V importovaných datech není uvedena.

Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.

Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Časté otázky o firmě Jaroslav Dobrý

Jaké je IČO firmy Jaroslav Dobrý?

IČO firmy Jaroslav Dobrý je 11644206.

Kde sídlí firma Jaroslav Dobrý?

Sídlo firmy Jaroslav Dobrý je Olbramice 21, 783 22 Olbramice, okres Olomouc, Olomoucký kraj.

Čím se zabývá Jaroslav Dobrý?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je skladování a vedlejší činnosti v dopravě (52).

Kdy vznikla firma Jaroslav Dobrý?

Firma Jaroslav Dobrý vznikla 7. července 2021 a existuje 5 let.

Je firma Jaroslav Dobrý aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 11644206.

Firmy s podobnou činností v okolí

Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.