Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

Jaroslav Sikora

Jaroslav Sikora je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Sněženková 499, 541 02 Trutnov (okres Trutnov). IČO firmy je 68254661. Vznikla 13. října 1998, tedy před 28 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: truhlářské práce (43320). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
68254661
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Sněženková 499, 541 02 Trutnov
Stav
Aktivní

Je firma Jaroslav Sikora spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

    Firma není v obchodním rejstříku.

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
Jaroslav Sikora
Sídlo
Sněženková 499, 541 02 Trutnov
IČO
68254661
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
Jaroslav Sikora
IČO
68254661
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Sněženková 499, 541 02 Trutnov
Část obce
Horní Staré Město
Okres
Trutnov
Kraj
Královéhradecký kraj
Datum vzniku
13. října 1998
Převažující činnost (CZ-NACE)
43320 Truhlářské práce
Počet zaměstnanců (kategorie)
Bez zaměstnanců
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Trutnov: 27 567. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 19 748. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 43320) v Královéhradeckém kraji: 1 811. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Čím se zabývá Jaroslav Sikora

Převažující činnost · CZ-NACE

43320 Truhlářské práce

Finanční údaje

Základní kapitál
V importovaných datech není uveden.
Kategorie počtu zaměstnanců
Bez zaměstnanců

Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.

Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Časté otázky o firmě Jaroslav Sikora

Jaké je IČO firmy Jaroslav Sikora?

IČO firmy Jaroslav Sikora je 68254661.

Kde sídlí firma Jaroslav Sikora?

Sídlo firmy Jaroslav Sikora je Sněženková 499, 541 02 Trutnov, okres Trutnov, Královéhradecký kraj.

Čím se zabývá Jaroslav Sikora?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je truhlářské práce (43320).

Kolik zaměstnanců má Jaroslav Sikora?

Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.

Kdy vznikla firma Jaroslav Sikora?

Firma Jaroslav Sikora vznikla 13. října 1998 a existuje 28 let.

Je firma Jaroslav Sikora aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 68254661.

Firmy s podobnou činností v okolí

Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.