Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Jaroslava Královenská
Jaroslava Královenská je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Sídliště 634, 357 01 Rotava (okres Sokolov). IČO firmy je 64843327. Vznikla 1. dubna 1996, tedy před 30 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: příprava staveniště (43120). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 64843327
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Sídliště 634, 357 01 Rotava
- Stav
- Aktivní
Je firma Jaroslava Královenská spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Jaroslava Královenská
- Sídlo
- Sídliště 634, 357 01 Rotava
- IČO
- 64843327
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Jaroslava Královenská
- IČO
- 64843327
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Sídliště 634, 357 01 Rotava
- Okres
- Sokolov
- Kraj
- Karlovarský kraj
- Datum vzniku
- 1. dubna 1996
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 43120 Příprava staveniště
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Sokolov: 15 488. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 10 912. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 43120) v Karlovarském kraji: 2 493. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Jaroslava Královenská
Převažující činnost · CZ-NACE
Další činnosti podle CZ-NACE
Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- V importovaných datech není uvedena.
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Jaroslava Královenská
Jaké je IČO firmy Jaroslava Královenská?
IČO firmy Jaroslava Královenská je 64843327.
Kde sídlí firma Jaroslava Královenská?
Sídlo firmy Jaroslava Královenská je Sídliště 634, 357 01 Rotava, okres Sokolov, Karlovarský kraj.
Čím se zabývá Jaroslava Královenská?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je příprava staveniště (43120).
Kdy vznikla firma Jaroslava Královenská?
Firma Jaroslava Královenská vznikla 1. dubna 1996 a existuje 30 let.
Je firma Jaroslava Královenská aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 64843327.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Patrik Batyi
Rotava · Příprava staveniště
- Jaroslav Sokol
Rotava · Příprava staveniště
- Zdeněk Köhler
Rotava · Příprava staveniště
- Marek Balog
Rotava · Příprava staveniště
- Václav Šíma
Rotava · Příprava staveniště
- Aleš Kučera
Rotava · Příprava staveniště
- Marek Bílý
Rotava · Příprava staveniště
- Miroslav Balog
Rotava · Příprava staveniště
- Dinh Dung Nguyen
Rotava · Příprava staveniště
- Eva Gáborová
Rotava · Příprava staveniště
- Daniel Nerad
Rotava · Příprava staveniště
- Milan Sivák
Rotava · Příprava staveniště