Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

Jiří Gláser

Jiří Gláser je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Nová Ves 122, 463 31 Nová Ves (okres Liberec). IČO firmy je 74238299. Vznikla 13. listopadu 2006, tedy před 19 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů (45200). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
74238299
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Nová Ves 122, 463 31 Nová Ves
Stav
Aktivní

Je firma Jiří Gláser spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

    Firma není v obchodním rejstříku.

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
Jiří Gláser
Sídlo
Nová Ves 122, 463 31 Nová Ves
IČO
74238299
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
Jiří Gláser
IČO
74238299
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Nová Ves 122, 463 31 Nová Ves
Okres
Liberec
Kraj
Liberecký kraj
Datum vzniku
13. listopadu 2006
Převažující činnost (CZ-NACE)
45200 Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů
Počet zaměstnanců (kategorie)
Bez zaměstnanců
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Liberec: 45 464. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 30 288. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 45200) v Libereckém kraji: 2 962. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Registry neobsahují tržby ani zisk.

Čím se zabývá Jiří Gláser

Převažující činnost · CZ-NACE

45200 Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů

Další činnosti podle CZ-NACE

Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.

  1. 25 Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků, kromě strojů a zařízení
  2. 255 Kování, lisování, ražení, válcování a protlačování kovů; prášková metalurgie
  3. 256 Povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění
  4. 26 Výroba počítačů, elektronických a optických přístrojů a zařízení
  5. 309 Výroba dopravních prostředků a zařízení j. n.
  6. 43120 Příprava staveniště
  7. G Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Časté otázky o firmě Jiří Gláser

Jaké je IČO firmy Jiří Gláser?

IČO firmy Jiří Gláser je 74238299.

Kde sídlí firma Jiří Gláser?

Sídlo firmy Jiří Gláser je Nová Ves 122, 463 31 Nová Ves, okres Liberec, Liberecký kraj.

Čím se zabývá Jiří Gláser?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů (45200).

Kolik zaměstnanců má Jiří Gláser?

Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.

Kdy vznikla firma Jiří Gláser?

Firma Jiří Gláser vznikla 13. listopadu 2006 a existuje 19 let.

Je firma Jiří Gláser aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 74238299.

Další firmy v Libereckém kraji

Firmy s podobnou činností