Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

Jiří Slivoně

Jiří Slivoně je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Pod hvězdárnou 225/2, 415 01 Teplice (okres Teplice). IČO firmy je 03113876. Vznikla 16. června 2014, tedy před 12 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních (56100). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
03113876
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Pod hvězdárnou 225/2, 415 01 Teplice
Stav
Aktivní

Je firma Jiří Slivoně spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

    Firma není v obchodním rejstříku.

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
Jiří Slivoně
Sídlo
Pod hvězdárnou 225/2, 415 01 Teplice
IČO
03113876
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
Jiří Slivoně
IČO
03113876
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Pod hvězdárnou 225/2, 415 01 Teplice
Část obce
Prosetice
Okres
Teplice
Kraj
Ústecký kraj
Datum vzniku
16. června 2014
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Teplice: 26 574. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 18 276. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 56100) v Ústeckém kraji: 8 171. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Čím se zabývá Jiří Slivoně

Další činnosti podle CZ-NACE

Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.

Finanční údaje

Základní kapitál
V importovaných datech není uveden.
Kategorie počtu zaměstnanců
V importovaných datech není uvedena.

Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.

Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Časté otázky o firmě Jiří Slivoně

Jaké je IČO firmy Jiří Slivoně?

IČO firmy Jiří Slivoně je 03113876.

Kde sídlí firma Jiří Slivoně?

Sídlo firmy Jiří Slivoně je Pod hvězdárnou 225/2, 415 01 Teplice, okres Teplice, Ústecký kraj.

Čím se zabývá Jiří Slivoně?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních (56100).

Kdy vznikla firma Jiří Slivoně?

Firma Jiří Slivoně vznikla 16. června 2014 a existuje 12 let.

Je firma Jiří Slivoně aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 03113876.

Firmy s podobnou činností v okolí

Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.

  • Jindřich Bednář

    Teplice · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních

  • PINOCCHIO CAFÉ s.r.o.

    Teplice · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních

  • I & K MAKEDONIJA, spol. s r.o. v likvidaci

    Teplice · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních

  • Adéla Žižková

    Teplice · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních

  • ELPRATEP s.r.o. v likvidaci

    Teplice · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních

  • Roman Rumler

    Teplice · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních

  • Petr Chmátal

    Teplice · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních

  • Sy Ngai Pham

    Teplice · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních

  • Zdeněk Zacharda

    Teplice · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních

  • Pavla Pelcová

    Teplice · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních

  • Ing. Daniel Januj

    Teplice · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních

  • Manh Ha Đo

    Teplice · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních