Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

Jiří Závorka

Jiří Závorka je zemědělský podnikatel - fyzická osoba se sídlem Horní Bečva 234, 756 57 Horní Bečva (okres Vsetín). IČO firmy je 03805018. Vznikla 17. února 2015, tedy před 11 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: rostlinná a živočišná výroba, myslivost a související činnosti (01). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
03805018
Právní forma
Zemědělský podnikatel - fyzická osoba
Sídlo
Horní Bečva 234, 756 57 Horní Bečva
Stav
Aktivní

Je firma Jiří Závorka spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

    Firma není v obchodním rejstříku.

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
Jiří Závorka
Sídlo
Horní Bečva 234, 756 57 Horní Bečva
IČO
03805018
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
Jiří Závorka
IČO
03805018
Právní forma
Zemědělský podnikatel - fyzická osoba
Sídlo
Horní Bečva 234, 756 57 Horní Bečva
Okres
Vsetín
Kraj
Zlínský kraj
Datum vzniku
17. února 2015
Počet zaměstnanců (kategorie)
Bez zaměstnanců
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Vsetín: 31 187. Z toho s právní formou zemědělský podnikatel - fyzická osoba: 1 189. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 01) ve Zlínském kraji: 1 875. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Čím se zabývá Jiří Závorka

Finanční údaje

Základní kapitál
V importovaných datech není uveden.
Kategorie počtu zaměstnanců
Bez zaměstnanců

Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.

Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Časté otázky o firmě Jiří Závorka

Jaké je IČO firmy Jiří Závorka?

IČO firmy Jiří Závorka je 03805018.

Kde sídlí firma Jiří Závorka?

Sídlo firmy Jiří Závorka je Horní Bečva 234, 756 57 Horní Bečva, okres Vsetín, Zlínský kraj.

Čím se zabývá Jiří Závorka?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je rostlinná a živočišná výroba, myslivost a související činnosti (01).

Kolik zaměstnanců má Jiří Závorka?

Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.

Kdy vznikla firma Jiří Závorka?

Firma Jiří Závorka vznikla 17. února 2015 a existuje 11 let.

Je firma Jiří Závorka aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 03805018.

Firmy s podobnou činností v okolí

Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.

  • Marie Křížková

    Horní Bečva · Rostlinná a živočišná výroba, myslivost a související činnosti

  • Petr Adamík

    Horní Bečva · Rostlinná a živočišná výroba, myslivost a související činnosti

  • Ladislav Děcký

    Horní Bečva · Rostlinná a živočišná výroba, myslivost a související činnosti

  • Božena Děcká

    Horní Bečva · Rostlinná a živočišná výroba, myslivost a související činnosti

  • Dagmar Zineckerová

    Horní Bečva · Rostlinná a živočišná výroba, myslivost a související činnosti

  • Jan Maceček

    Horní Bečva · Rostlinná a živočišná výroba, myslivost a související činnosti

  • Bc. Petr Křenek

    Horní Bečva · Rostlinná a živočišná výroba, myslivost a související činnosti

  • Magda Poláchová

    Horní Bečva · Rostlinná a živočišná výroba, myslivost a související činnosti

  • Karel Martinák

    Horní Bečva · Rostlinná a živočišná výroba, myslivost a související činnosti

  • Miroslava Ondruchová

    Horní Bečva · Rostlinná a živočišná výroba, myslivost a související činnosti

  • Jan Michalík

    Horní Bečva · Rostlinná a živočišná výroba, myslivost a související činnosti

  • Lucie Bordovská

    Horní Bečva · Rostlinná a živočišná výroba, myslivost a související činnosti