Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Jiřina Hajdová
Jiřina Hajdová je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Zděchov 171, 756 07 Zděchov (okres Vsetín). IČO firmy je 64138852. Vznikla 21. února 1996, tedy před 30 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: výroba oděvů (14). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 64138852
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Zděchov 171, 756 07 Zděchov
- Stav
- Aktivní
Je firma Jiřina Hajdová spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Jiřina Hajdová
- Sídlo
- Zděchov 171, 756 07 Zděchov
- IČO
- 64138852
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Jiřina Hajdová
- IČO
- 64138852
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Zděchov 171, 756 07 Zděchov
- Okres
- Vsetín
- Kraj
- Zlínský kraj
- Datum vzniku
- 21. února 1996
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 14 Výroba oděvů
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Vsetín: 31 187. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 22 038. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 14) ve Zlínském kraji: 1 843. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Jiřina Hajdová
Převažující činnost · CZ-NACE
Další činnosti podle CZ-NACE
Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- V importovaných datech není uvedena.
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Jiřina Hajdová
Jaké je IČO firmy Jiřina Hajdová?
IČO firmy Jiřina Hajdová je 64138852.
Kde sídlí firma Jiřina Hajdová?
Sídlo firmy Jiřina Hajdová je Zděchov 171, 756 07 Zděchov, okres Vsetín, Zlínský kraj.
Čím se zabývá Jiřina Hajdová?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je výroba oděvů (14).
Kdy vznikla firma Jiřina Hajdová?
Firma Jiřina Hajdová vznikla 21. února 1996 a existuje 30 let.
Je firma Jiřina Hajdová aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 64138852.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- LOANA NANO MEDI s.r.o.
Krhová · Výroba oděvů
- Mgr. Lucie Novosadová
Valašské Meziříčí · Výroba oděvů
- Iva Jiránková
Seninka · Výroba oděvů
- Niktex s.r.o.
Krhová · Výroba oděvů
- Linda Bubelová
Bystřička · Výroba oděvů
- Ilona Mouralová
Rožnov pod Radhoštěm · Výroba oděvů
- Robert Zbranek
Loučka · Výroba oděvů
- Mgr. Radka Valouchová
Halenkov · Výroba oděvů
- Simona Marková
Karolinka · Výroba oděvů
- Marie Hyžáková
Valašská Polanka · Výroba oděvů
- Martin Fischer
Rožnov pod Radhoštěm · Výroba oděvů
- Ing. Lenka Kovářová
Hovězí · Výroba oděvů