Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Josef Černý
Josef Černý je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Okružní 148, 273 51 Svárov (okres Kladno). IČO firmy je 63915197. Vznikla 10. března 1997, tedy před 29 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: zprostředkování specializovaného velkoobchodu a specializovaný velkoobchod v zastoupení s ostatními výrobky (4618). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 63915197
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Okružní 148, 273 51 Svárov
- Stav
- Aktivní
Je firma Josef Černý spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Josef Černý
- Sídlo
- Okružní 148, 273 51 Svárov
- IČO
- 63915197
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Josef Černý
- IČO
- 63915197
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Okružní 148, 273 51 Svárov
- Okres
- Kladno
- Kraj
- Středočeský kraj
- Datum vzniku
- 10. března 1997
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 4618 Zprostředkování specializovaného velkoobchodu a specializovaný velkoobchod v zastoupení s ostatními výrobky
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Kladno: 37 819. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 27 056. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 4618) ve Středočeském kraji: 67. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Josef Černý
Převažující činnost · CZ-NACE
Další činnosti podle CZ-NACE
Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- V importovaných datech není uvedena.
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Josef Černý
Jaké je IČO firmy Josef Černý?
IČO firmy Josef Černý je 63915197.
Kde sídlí firma Josef Černý?
Sídlo firmy Josef Černý je Okružní 148, 273 51 Svárov, okres Kladno, Středočeský kraj.
Čím se zabývá Josef Černý?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je zprostředkování specializovaného velkoobchodu a specializovaný velkoobchod v zastoupení s ostatními výrobky (4618).
Kdy vznikla firma Josef Černý?
Firma Josef Černý vznikla 10. března 1997 a existuje 29 let.
Je firma Josef Černý aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 63915197.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Roman Beneš
Stochov · Zprostředkování specializovaného velkoobchodu a specializovaný velkoobchod v zastoupení s ostatními výrobky
- Ing. Milan Rouček
Řisuty · Zprostředkování specializovaného velkoobchodu a specializovaný velkoobchod v zastoupení s ostatními výrobky
- Milena Jelínková
Kladno · Zprostředkování specializovaného velkoobchodu a specializovaný velkoobchod v zastoupení s ostatními výrobky
- Miroslav Kníže
Stochov · Zprostředkování specializovaného velkoobchodu a specializovaný velkoobchod v zastoupení s ostatními výrobky
- Blanka White Průšová
Kladno · Zprostředkování specializovaného velkoobchodu a specializovaný velkoobchod v zastoupení s ostatními výrobky
- Marie Sojková
Kladno · Zprostředkování specializovaného velkoobchodu a specializovaný velkoobchod v zastoupení s ostatními výrobky
- Ladislav Selichar
Slatina · Zprostředkování specializovaného velkoobchodu a specializovaný velkoobchod v zastoupení s ostatními výrobky
- Lenka Vejdovská
Žilina · Zprostředkování specializovaného velkoobchodu a specializovaný velkoobchod v zastoupení s ostatními výrobky
- Ondřej Šilhavý
Libušín · Zprostředkování specializovaného velkoobchodu a specializovaný velkoobchod v zastoupení s ostatními výrobky
- H a D START, v.o.s.
Kladno · Zprostředkování specializovaného velkoobchodu a specializovaný velkoobchod v zastoupení s ostatními výrobky
- Robert Talajka
Kladno · Zprostředkování specializovaného velkoobchodu a specializovaný velkoobchod v zastoupení s ostatními výrobky
- Zdeněk Nedvěd
Kladno · Zprostředkování specializovaného velkoobchodu a specializovaný velkoobchod v zastoupení s ostatními výrobky