Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

Josef Kvapil

Josef Kvapil je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Kdousov 34, 675 32 Kdousov (okres Třebíč). IČO firmy je 08267502. Vznikla 18. června 2019, tedy před 7 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: ostatní sportovní činnosti (93190). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
08267502
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Kdousov 34, 675 32 Kdousov
Stav
Aktivní

Je firma Josef Kvapil spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

    Firma není v obchodním rejstříku.

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
Josef Kvapil
Sídlo
Kdousov 34, 675 32 Kdousov
IČO
08267502
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
Josef Kvapil
IČO
08267502
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Kdousov 34, 675 32 Kdousov
Okres
Třebíč
Kraj
Kraj Vysočina
Datum vzniku
18. června 2019
Převažující činnost (CZ-NACE)
93190 Ostatní sportovní činnosti
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Třebíč: 23 530. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 15 843. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 93190) v kraji Vysočina: 615. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Čím se zabývá Josef Kvapil

Převažující činnost · CZ-NACE

93190 Ostatní sportovní činnosti

Finanční údaje

Základní kapitál
V importovaných datech není uveden.
Kategorie počtu zaměstnanců
V importovaných datech není uvedena.

Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.

Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Časté otázky o firmě Josef Kvapil

Jaké je IČO firmy Josef Kvapil?

IČO firmy Josef Kvapil je 08267502.

Kde sídlí firma Josef Kvapil?

Sídlo firmy Josef Kvapil je Kdousov 34, 675 32 Kdousov, okres Třebíč, Kraj Vysočina.

Čím se zabývá Josef Kvapil?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je ostatní sportovní činnosti (93190).

Kdy vznikla firma Josef Kvapil?

Firma Josef Kvapil vznikla 18. června 2019 a existuje 7 let.

Je firma Josef Kvapil aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 08267502.

Firmy s podobnou činností v okolí

Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.