Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

Josef Ticháček

Josef Ticháček je zemědělský podnikatel - fyzická osoba se sídlem Mezihoří 5, 340 12 Mezihoří (okres Klatovy). IČO firmy je 73718262. Vznikla 27. května 2009, tedy před 17 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: pěstování plodin jiných než trvalých (011). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
73718262
Právní forma
Zemědělský podnikatel - fyzická osoba
Sídlo
Mezihoří 5, 340 12 Mezihoří
Stav
Aktivní

Je firma Josef Ticháček spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

    Firma není v obchodním rejstříku.

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
Josef Ticháček
Sídlo
Mezihoří 5, 340 12 Mezihoří
IČO
73718262
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
Josef Ticháček
IČO
73718262
Právní forma
Zemědělský podnikatel - fyzická osoba
Sídlo
Mezihoří 5, 340 12 Mezihoří
Okres
Klatovy
Kraj
Plzeňský kraj
Datum vzniku
27. května 2009
Převažující činnost (CZ-NACE)
011 Pěstování plodin jiných než trvalých
Počet zaměstnanců (kategorie)
Bez zaměstnanců
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Klatovy: 19 506. Z toho s právní formou zemědělský podnikatel - fyzická osoba: 1 096. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 011) v Plzeňském kraji: 821. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Čím se zabývá Josef Ticháček

Převažující činnost · CZ-NACE

011 Pěstování plodin jiných než trvalých

Další činnosti podle CZ-NACE

Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.

Finanční údaje

Základní kapitál
V importovaných datech není uveden.
Kategorie počtu zaměstnanců
Bez zaměstnanců

Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.

Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Časté otázky o firmě Josef Ticháček

Jaké je IČO firmy Josef Ticháček?

IČO firmy Josef Ticháček je 73718262.

Kde sídlí firma Josef Ticháček?

Sídlo firmy Josef Ticháček je Mezihoří 5, 340 12 Mezihoří, okres Klatovy, Plzeňský kraj.

Čím se zabývá Josef Ticháček?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je pěstování plodin jiných než trvalých (011).

Kolik zaměstnanců má Josef Ticháček?

Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.

Kdy vznikla firma Josef Ticháček?

Firma Josef Ticháček vznikla 27. května 2009 a existuje 17 let.

Je firma Josef Ticháček aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 73718262.

Firmy s podobnou činností v okolí

Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.