Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

JUDr. Eva Jedličková

JUDr. Eva Jedličková je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Česká 247/32, 602 00 Brno (okres Brno-město). IČO firmy je 42577918. Vznikla 5. srpna 1991, tedy před 35 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: maloobchod, kromě motorových vozidel (47). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
42577918
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Česká 247/32, 602 00 Brno
Stav
Aktivní

Je firma JUDr. Eva Jedličková spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

    Firma není v obchodním rejstříku.

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
JUDr. Eva Jedličková
Sídlo
Česká 247/32, 602 00 Brno
IČO
42577918
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
JUDr. Eva Jedličková
IČO
42577918
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Česká 247/32, 602 00 Brno
Část obce
Brno-město
Okres
Brno-město
Kraj
Jihomoravský kraj
Datum vzniku
5. srpna 1991
Převažující činnost (CZ-NACE)
47 Maloobchod, kromě motorových vozidel
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Brno-město: 152 782. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 78 863. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 47) v Jihomoravském kraji: 1 996. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Čím se zabývá JUDr. Eva Jedličková

Převažující činnost · CZ-NACE

47 Maloobchod, kromě motorových vozidel

Další činnosti podle CZ-NACE

Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.

Finanční údaje

Základní kapitál
V importovaných datech není uveden.
Kategorie počtu zaměstnanců
V importovaných datech není uvedena.

Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.

Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Časté otázky o firmě JUDr. Eva Jedličková

Jaké je IČO firmy JUDr. Eva Jedličková?

IČO firmy JUDr. Eva Jedličková je 42577918.

Kde sídlí firma JUDr. Eva Jedličková?

Sídlo firmy JUDr. Eva Jedličková je Česká 247/32, 602 00 Brno, okres Brno-město, Jihomoravský kraj.

Čím se zabývá JUDr. Eva Jedličková?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je maloobchod, kromě motorových vozidel (47).

Kdy vznikla firma JUDr. Eva Jedličková?

Firma JUDr. Eva Jedličková vznikla 5. srpna 1991 a existuje 35 let.

Je firma JUDr. Eva Jedličková aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 42577918.

Firmy s podobnou činností v okolí

Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.