Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

JuiceUP Workspace s.r.o.

JuiceUP Workspace s.r.o. je společnost s ručením omezeným se sídlem Jungmannovo náměstí 763/3, 110 00 Praha (okres Praha). IČO firmy je 08120251. Vznikla 26. dubna 2019, tedy před 7 lety. Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: 1 - 5 zaměstnanců. Základní kapitál zapsaný v obchodním rejstříku je 10 000,00 Kč. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
08120251
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Sídlo
Jungmannovo náměstí 763/3, 110 00 Praha
Stav
Aktivní

Je firma JuiceUP Workspace s.r.o. spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

    Městský soud v Praze, C 313324/MSPH

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
JuiceUP Workspace s.r.o.
Sídlo
Jungmannovo náměstí 763/3, 110 00 Praha
IČO
08120251
Zápis v rejstříku
C 313324/MSPH vedená u Městského soudu v Praze
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
JuiceUP Workspace s.r.o.
IČO
08120251
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Sídlo
Jungmannovo náměstí 763/3, 110 00 Praha
Část obce
Nové Město (Praha 1)
Okres
Praha
Kraj
Hlavní město Praha
Datum vzniku
26. dubna 2019
Počet zaměstnanců (kategorie)
1 - 5 zaměstnanců
Základní kapitál
10 000,00 Kč
Spisová značka
C 313324/MSPH
Rejstříkový soud
Městský soud v Praze
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Praha: 712 413. Z toho s právní formou společnost s ručením omezeným: 258 476. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ) a veřejného rejstříku (Ministerstvo spravedlnosti). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Čím se zabývá JuiceUP Workspace s.r.o.

Převažující činnost není v otevřených datech registru uvedena.

Předmět podnikání zapsaný v obchodním rejstříku

Počet zapsaných předmětů podnikání a činnosti: 1. Zápis znamená, že firma je smí vykonávat, ne že je skutečně vykonává.

  1. Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Statutární orgán

  • PhDr. Ivo HrdinaJednatel · od 26. dubna 2019
  • Mgr. Jaroslav PlavecJednatel · od 26. dubna 2019

Údaje zveřejněné v obchodním rejstříku. Data narození a adresy osob neuvádíme.

Finanční údaje

Základní kapitál
10 000,00 Kč
Kategorie počtu zaměstnanců
1 - 5 zaměstnanců

Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.

Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.

Záznam firmy a Sbírka listin na justice.cz ↗

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Rejstříkový soud: Městský soud v Praze, spisová značka C 313324/MSPH.

Časté otázky o firmě JuiceUP Workspace s.r.o.

Jaké je IČO firmy JuiceUP Workspace s.r.o.?

IČO firmy JuiceUP Workspace s.r.o. je 08120251.

Kde sídlí firma JuiceUP Workspace s.r.o.?

Sídlo firmy JuiceUP Workspace s.r.o. je Jungmannovo náměstí 763/3, 110 00 Praha, okres Praha, Hlavní město Praha.

Kolik zaměstnanců má JuiceUP Workspace s.r.o.?

Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: 1 - 5 zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.

Kdy vznikla firma JuiceUP Workspace s.r.o.?

Firma JuiceUP Workspace s.r.o. vznikla 26. dubna 2019 a existuje 7 let.

Jaký je základní kapitál firmy JuiceUP Workspace s.r.o.?

Základní kapitál zapsaný v obchodním rejstříku je 10 000,00 Kč.

Kdo je statutárním orgánem firmy JuiceUP Workspace s.r.o.?

V obchodním rejstříku je zapsáno: PhDr. Ivo Hrdina (jednatel), Mgr. Jaroslav Plavec (jednatel).

Je firma JuiceUP Workspace s.r.o. aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 08120251.

Firmy s podobnou činností v okolí

Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.