Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

Kateřina Pražáková

Kateřina Pražáková je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Skaličany 27, 388 01 Blatná (okres Strakonice). IČO firmy je 09138625. Vznikla 6. května 2020, tedy před 6 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: činnosti reklamních agentur (73110). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
09138625
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Skaličany 27, 388 01 Blatná
Stav
Aktivní

Je firma Kateřina Pražáková spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

    Firma není v obchodním rejstříku.

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
Kateřina Pražáková
Sídlo
Skaličany 27, 388 01 Blatná
IČO
09138625
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
Kateřina Pražáková
IČO
09138625
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Skaličany 27, 388 01 Blatná
Část obce
Skaličany
Okres
Strakonice
Kraj
Jihočeský kraj
Datum vzniku
6. května 2020
Převažující činnost (CZ-NACE)
73110 Činnosti reklamních agentur
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Strakonice: 15 722. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 10 700. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 73110) v Jihočeském kraji: 3 009. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Čím se zabývá Kateřina Pražáková

Převažující činnost · CZ-NACE

73110 Činnosti reklamních agentur

Další činnosti podle CZ-NACE

Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.

Finanční údaje

Základní kapitál
V importovaných datech není uveden.
Kategorie počtu zaměstnanců
V importovaných datech není uvedena.

Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.

Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Časté otázky o firmě Kateřina Pražáková

Jaké je IČO firmy Kateřina Pražáková?

IČO firmy Kateřina Pražáková je 09138625.

Kde sídlí firma Kateřina Pražáková?

Sídlo firmy Kateřina Pražáková je Skaličany 27, 388 01 Blatná, okres Strakonice, Jihočeský kraj.

Čím se zabývá Kateřina Pražáková?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je činnosti reklamních agentur (73110).

Kdy vznikla firma Kateřina Pražáková?

Firma Kateřina Pražáková vznikla 6. května 2020 a existuje 6 let.

Je firma Kateřina Pražáková aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 09138625.

Firmy s podobnou činností v okolí

Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.