Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
KELCOM Ústí nad Labem s.r.o.
KELCOM Ústí nad Labem s.r.o. je společnost s ručením omezeným se sídlem Zeyerova 718/38, 400 03 Ústí nad Labem (okres Ústí nad Labem). IČO firmy je 60279443. Vznikla 2. září 1994, tedy před 32 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: elektrické instalace (43210). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: 1 - 5 zaměstnanců. Základní kapitál zapsaný v obchodním rejstříku je 100 000,00 Kč. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 60279443
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Sídlo
- Zeyerova 718/38, 400 03 Ústí nad Labem
- Stav
- Aktivní
Je firma KELCOM Ústí nad Labem s.r.o. spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Krajský soud v Ústí nad Labem, C 6608/KSUL
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- KELCOM Ústí nad Labem s.r.o.
- Sídlo
- Zeyerova 718/38, 400 03 Ústí nad Labem
- IČO
- 60279443
- Zápis v rejstříku
- C 6608/KSUL vedená u Krajského soudu v Ústí nad Labem
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- KELCOM Ústí nad Labem s.r.o.
- IČO
- 60279443
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Sídlo
- Zeyerova 718/38, 400 03 Ústí nad Labem
- Část obce
- Střekov
- Okres
- Ústí nad Labem
- Kraj
- Ústecký kraj
- Datum vzniku
- 2. září 1994
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 43210 Elektrické instalace
- Počet zaměstnanců (kategorie)
- 1 - 5 zaměstnanců
- Základní kapitál
- 100 000,00 Kč
- Spisová značka
- C 6608/KSUL
- Rejstříkový soud
- Krajský soud v Ústí nad Labem
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Ústí nad Labem: 27 024. Z toho s právní formou společnost s ručením omezeným: 3 613. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 43210) v Ústeckém kraji: 554. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ) a veřejného rejstříku (Ministerstvo spravedlnosti). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá KELCOM Ústí nad Labem s.r.o.
Převažující činnost · CZ-NACE
Předmět podnikání zapsaný v obchodním rejstříku
Počet zapsaných předmětů podnikání a činnosti: 3. Zápis znamená, že firma je smí vykonávat, ne že je skutečně vykonává.
- poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob
- Montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Další činnosti podle CZ-NACE
Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.
Statutární orgán
- Leoš KukačkaJednatel · od 2. září 1994
Údaje zveřejněné v obchodním rejstříku. Data narození a adresy osob neuvádíme.
Finanční údaje
- Základní kapitál
- 100 000,00 Kč
- Kategorie počtu zaměstnanců
- 1 - 5 zaměstnanců
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Rejstříkový soud: Krajský soud v Ústí nad Labem, spisová značka C 6608/KSUL.
Časté otázky o firmě KELCOM Ústí nad Labem s.r.o.
Jaké je IČO firmy KELCOM Ústí nad Labem s.r.o.?
IČO firmy KELCOM Ústí nad Labem s.r.o. je 60279443.
Kde sídlí firma KELCOM Ústí nad Labem s.r.o.?
Sídlo firmy KELCOM Ústí nad Labem s.r.o. je Zeyerova 718/38, 400 03 Ústí nad Labem, okres Ústí nad Labem, Ústecký kraj.
Čím se zabývá KELCOM Ústí nad Labem s.r.o.?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je elektrické instalace (43210). Počet předmětů podnikání a činnosti zapsaných v obchodním rejstříku: 3.
Kolik zaměstnanců má KELCOM Ústí nad Labem s.r.o.?
Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: 1 - 5 zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.
Kdy vznikla firma KELCOM Ústí nad Labem s.r.o.?
Firma KELCOM Ústí nad Labem s.r.o. vznikla 2. září 1994 a existuje 32 let.
Jaký je základní kapitál firmy KELCOM Ústí nad Labem s.r.o.?
Základní kapitál zapsaný v obchodním rejstříku je 100 000,00 Kč.
Kdo je statutárním orgánem firmy KELCOM Ústí nad Labem s.r.o.?
V obchodním rejstříku je zapsáno: Leoš Kukačka (jednatel).
Je firma KELCOM Ústí nad Labem s.r.o. aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 60279443.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Green COMunication s.r.o.
Ústí nad Labem · Elektrické instalace
- Stavební firma VECOM s.r.o.
Ústí nad Labem · Elektrické instalace
- Pavel Roškot
Ústí nad Labem · Elektrické instalace
- Pavel Rehberger
Ústí nad Labem · Elektrické instalace
- Ing. Vlastimil Križan
Ústí nad Labem · Elektrické instalace
- ELEKTRO-HAK, s.r.o.
Ústí nad Labem · Elektrické instalace
- Jaromír Číha
Ústí nad Labem · Elektrické instalace
- STEP - MONT s.r.o. v likvidaci
Ústí nad Labem · Elektrické instalace
- Milan Holcman
Ústí nad Labem · Elektrické instalace
- Miroslav Šolc
Ústí nad Labem · Elektrické instalace
- Roman Pidra
Ústí nad Labem · Elektrické instalace
- Rostislav Strnad
Ústí nad Labem · Elektrické instalace