Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Klára Drábková
Klára Drábková je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Pod Železnicí 581, 541 01 Trutnov (okres Trutnov). IČO firmy je 72875739. Vznikla 27. února 2002, tedy před 24 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti (016). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 72875739
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Pod Železnicí 581, 541 01 Trutnov
- Stav
- Aktivní
Je firma Klára Drábková spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Klára Drábková
- Sídlo
- Pod Železnicí 581, 541 01 Trutnov
- IČO
- 72875739
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Klára Drábková
- IČO
- 72875739
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Pod Železnicí 581, 541 01 Trutnov
- Část obce
- Horní Předměstí
- Okres
- Trutnov
- Kraj
- Královéhradecký kraj
- Datum vzniku
- 27. února 2002
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 016 Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Trutnov: 27 567. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 19 748. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 016) v Královéhradeckém kraji: 4 268. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Klára Drábková
Převažující činnost · CZ-NACE
016 Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti
Další činnosti podle CZ-NACE
Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- V importovaných datech není uvedena.
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Klára Drábková
Jaké je IČO firmy Klára Drábková?
IČO firmy Klára Drábková je 72875739.
Kde sídlí firma Klára Drábková?
Sídlo firmy Klára Drábková je Pod Železnicí 581, 541 01 Trutnov, okres Trutnov, Královéhradecký kraj.
Čím se zabývá Klára Drábková?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti (016).
Kdy vznikla firma Klára Drábková?
Firma Klára Drábková vznikla 27. února 2002 a existuje 24 let.
Je firma Klára Drábková aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 72875739.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Miloš Bubeníček
Trutnov · Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti
- Jaroslav Petřík
Trutnov · Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti
- Oksana Halai
Trutnov · Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti
- Jana Švecová
Trutnov · Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti
- Milan Hornych
Trutnov · Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti
- Jaroslav Petřík
Trutnov · Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti
- Ing. Miloš Kotrbanec
Trutnov · Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti
- Ing. Ladislav Antoš
Trutnov · Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti
- Miroslav Švejda
Trutnov · Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti
- MLD s.r.o.
Trutnov · Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti
- Jan Strachota
Trutnov · Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti
- Aleš Knop
Trutnov · Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti