Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Kreativní kampus, z. s.
Kreativní kampus, z. s. je spolek se sídlem Preslova 72/25, 150 00 Praha (okres Praha). IČO firmy je 21359539. Vznikla 13. března 2024, tedy před 2 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n. (9499). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 21359539
- Právní forma
- Spolek
- Sídlo
- Preslova 72/25, 150 00 Praha
- Stav
- Aktivní
Je firma Kreativní kampus, z. s. spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Kreativní kampus, z. s.
- Sídlo
- Preslova 72/25, 150 00 Praha
- IČO
- 21359539
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Kreativní kampus, z. s.
- IČO
- 21359539
- Právní forma
- Spolek
- Sídlo
- Preslova 72/25, 150 00 Praha
- Část obce
- Smíchov
- Okres
- Praha
- Kraj
- Hlavní město Praha
- Datum vzniku
- 13. března 2024
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 9499 Činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n.
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Praha: 712 413. Z toho s právní formou spolek: 15 977. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 9499) v hlavním městě Praze: 11 495. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Kreativní kampus, z. s.
Převažující činnost · CZ-NACE
9499 Činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n.
Další činnosti podle CZ-NACE
Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- V importovaných datech není uvedena.
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Kreativní kampus, z. s.
Jaké je IČO firmy Kreativní kampus, z. s.?
IČO firmy Kreativní kampus, z. s. je 21359539.
Kde sídlí firma Kreativní kampus, z. s.?
Sídlo firmy Kreativní kampus, z. s. je Preslova 72/25, 150 00 Praha, okres Praha, Hlavní město Praha.
Čím se zabývá Kreativní kampus, z. s.?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n. (9499).
Kdy vznikla firma Kreativní kampus, z. s.?
Firma Kreativní kampus, z. s. vznikla 13. března 2024 a existuje 2 roky.
Je firma Kreativní kampus, z. s. aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 21359539.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- LOUTKY V NEMOCNICI
Praha · Činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n.
- Občanské sdružení Mydlárna - Háje v likvidaci
Praha · Činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n.
- Česká federace piškvorek a renju, z. s.
Praha · Činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n.
- Velorex Tým Praha - Lysice, z.s.
Praha · Činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n.
- z. s. Literární salon
Praha · Činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n.
- Sdružení rodinných příslušníků zaměstnanců Ministerstva zahraničních věcí ČR, z.s.
Praha · Činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n.
- Pražský Arbat, o.s. v likvidaci
Praha · Činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n.
- CHDP, z.s.
Praha · Činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n.
- NEKDE.CZ v likvidaci
Praha · Činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n.
- Volný čas studentů, z.s.
Praha · Činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n.
- Galerka v likvidaci
Praha · Činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n.
- Prague by Night, spolek
Praha · Činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n.