Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

Ladislav Beyvl

Ladislav Beyvl je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Střídka 9, 387 19 Čestice (okres Strakonice). IČO firmy je 72125420. Vznikla 31. prosince 2001, tedy před 24 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: výroba elektrických motorů, generátorů a transformátorů (27110). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: 1 - 5 zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
72125420
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Střídka 9, 387 19 Čestice
Stav
Aktivní

Je firma Ladislav Beyvl spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

    Firma není v obchodním rejstříku.

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
Ladislav Beyvl
Sídlo
Střídka 9, 387 19 Čestice
IČO
72125420
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
Ladislav Beyvl
IČO
72125420
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Střídka 9, 387 19 Čestice
Část obce
Střídka
Okres
Strakonice
Kraj
Jihočeský kraj
Datum vzniku
31. prosince 2001
Počet zaměstnanců (kategorie)
1 - 5 zaměstnanců
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Strakonice: 15 722. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 10 700. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 27110) v Jihočeském kraji: 193. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Čím se zabývá Ladislav Beyvl

Další činnosti podle CZ-NACE

Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.

Finanční údaje

Základní kapitál
V importovaných datech není uveden.
Kategorie počtu zaměstnanců
1 - 5 zaměstnanců

Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.

Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Časté otázky o firmě Ladislav Beyvl

Jaké je IČO firmy Ladislav Beyvl?

IČO firmy Ladislav Beyvl je 72125420.

Kde sídlí firma Ladislav Beyvl?

Sídlo firmy Ladislav Beyvl je Střídka 9, 387 19 Čestice, okres Strakonice, Jihočeský kraj.

Čím se zabývá Ladislav Beyvl?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je výroba elektrických motorů, generátorů a transformátorů (27110).

Kolik zaměstnanců má Ladislav Beyvl?

Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: 1 - 5 zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.

Kdy vznikla firma Ladislav Beyvl?

Firma Ladislav Beyvl vznikla 31. prosince 2001 a existuje 24 let.

Je firma Ladislav Beyvl aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 72125420.

Firmy s podobnou činností v okolí

Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.

  • Jiří Klučka

    Strakonice · Výroba elektrických motorů, generátorů a transformátorů

  • SEDLBAUER , s.r.o.

    Číčenice · Výroba elektrických motorů, generátorů a transformátorů

  • Emil Kovář

    Strakonice · Výroba elektrických motorů, generátorů a transformátorů

  • Ing. Jiří Frčka

    Strakonice · Výroba elektrických motorů, generátorů a transformátorů

  • Jaroslav Martan

    Strakonice · Výroba elektrických motorů, generátorů a transformátorů

  • Josef Benada

    Strakonice · Výroba elektrických motorů, generátorů a transformátorů

  • Josef Lukeš

    Katovice · Výroba elektrických motorů, generátorů a transformátorů

  • František Fiala

    Čejetice · Výroba elektrických motorů, generátorů a transformátorů

  • Josef Tesárek

    Zahorčice · Výroba elektrických motorů, generátorů a transformátorů

  • TBP-Transformátory, spol. s r. o.

    Blatná · Výroba elektrických motorů, generátorů a transformátorů

  • Pavel Palivec

    Strakonice · Výroba elektrických motorů, generátorů a transformátorů

  • František Kůta

    Strakonice · Výroba elektrických motorů, generátorů a transformátorů