Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

Lenka Chaloupková

Lenka Chaloupková je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Oleksovice 230, 671 62 Oleksovice (okres Znojmo). IČO firmy je 67035728. Vznikla 3. března 2003, tedy před 23 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení (461). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
67035728
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Oleksovice 230, 671 62 Oleksovice
Stav
Aktivní

Je firma Lenka Chaloupková spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

    Firma není v obchodním rejstříku.

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
Lenka Chaloupková
Sídlo
Oleksovice 230, 671 62 Oleksovice
IČO
67035728
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
Lenka Chaloupková
IČO
67035728
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Oleksovice 230, 671 62 Oleksovice
Okres
Znojmo
Kraj
Jihomoravský kraj
Datum vzniku
3. března 2003
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Znojmo: 24 600. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 16 275. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 461) v Jihomoravském kraji: 14 959. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Čím se zabývá Lenka Chaloupková

Další činnosti podle CZ-NACE

Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.

Finanční údaje

Základní kapitál
V importovaných datech není uveden.
Kategorie počtu zaměstnanců
V importovaných datech není uvedena.

Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.

Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Časté otázky o firmě Lenka Chaloupková

Jaké je IČO firmy Lenka Chaloupková?

IČO firmy Lenka Chaloupková je 67035728.

Kde sídlí firma Lenka Chaloupková?

Sídlo firmy Lenka Chaloupková je Oleksovice 230, 671 62 Oleksovice, okres Znojmo, Jihomoravský kraj.

Čím se zabývá Lenka Chaloupková?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení (461).

Kdy vznikla firma Lenka Chaloupková?

Firma Lenka Chaloupková vznikla 3. března 2003 a existuje 23 let.

Je firma Lenka Chaloupková aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 67035728.

Firmy s podobnou činností v okolí

Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.

  • Radomír Sedlář

    Oleksovice · Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení

  • Dominik Cibere

    Plaveč · Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení

  • Miroslav Podlucký

    Olbramovice · Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení

  • Martin Zvěřina

    Blížkovice · Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení

  • Ing. Hana Dočkalová

    Našiměřice · Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení

  • Kateřina Bartošová

    Dyjákovičky · Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení

  • Veronika Goisauf

    Hrádek · Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení

  • Martin Pospíšil

    Nový Šaldorf-Sedlešovice · Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení

  • MI FLOW s.r.o.

    Miroslav · Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení

  • Lenka Novotná

    Dobšice · Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení

  • Jolana Cutáková

    Hnanice · Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení

  • Jana Školová

    Hluboké Mašůvky · Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení