Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Lenka Novotná
Lenka Novotná je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Nábřežní 31, 373 82 Boršov nad Vltavou (okres České Budějovice). IČO firmy je 41717392. Vznikla 9. září 1991, tedy před 35 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: kadeřnické, kosmetické a podobné činnosti (96020). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 41717392
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Nábřežní 31, 373 82 Boršov nad Vltavou
- Stav
- Aktivní
Je firma Lenka Novotná spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Lenka Novotná
- Sídlo
- Nábřežní 31, 373 82 Boršov nad Vltavou
- IČO
- 41717392
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Lenka Novotná
- IČO
- 41717392
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Nábřežní 31, 373 82 Boršov nad Vltavou
- Okres
- České Budějovice
- Kraj
- Jihočeský kraj
- Datum vzniku
- 9. září 1991
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 96020 Kadeřnické, kosmetické a podobné činnosti
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese České Budějovice: 54 379. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 35 031. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 96020) v Jihočeském kraji: 4 440. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Lenka Novotná
Převažující činnost · CZ-NACE
Další činnosti podle CZ-NACE
Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- V importovaných datech není uvedena.
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Lenka Novotná
Jaké je IČO firmy Lenka Novotná?
IČO firmy Lenka Novotná je 41717392.
Kde sídlí firma Lenka Novotná?
Sídlo firmy Lenka Novotná je Nábřežní 31, 373 82 Boršov nad Vltavou, okres České Budějovice, Jihočeský kraj.
Čím se zabývá Lenka Novotná?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je kadeřnické, kosmetické a podobné činnosti (96020).
Kdy vznikla firma Lenka Novotná?
Firma Lenka Novotná vznikla 9. září 1991 a existuje 35 let.
Je firma Lenka Novotná aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 41717392.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Lucie Prennerová
Boršov nad Vltavou · Kadeřnické, kosmetické a podobné činnosti
- Petra Zíková
Boršov nad Vltavou · Kadeřnické, kosmetické a podobné činnosti
- Michal Puklický
Boršov nad Vltavou · Kadeřnické, kosmetické a podobné činnosti
- Denisa Peterková
Boršov nad Vltavou · Kadeřnické, kosmetické a podobné činnosti
- Adrian Chmelař
Boršov nad Vltavou · Kadeřnické, kosmetické a podobné činnosti
- Nikola Budínová
Boršov nad Vltavou · Kadeřnické, kosmetické a podobné činnosti
- Olga Řempělová
Boršov nad Vltavou · Kadeřnické, kosmetické a podobné činnosti
- Lenka Šafrová
Boršov nad Vltavou · Kadeřnické, kosmetické a podobné činnosti
- Hana Trojáková
Boršov nad Vltavou · Kadeřnické, kosmetické a podobné činnosti
- Petra Březinová
Boršov nad Vltavou · Kadeřnické, kosmetické a podobné činnosti
- Markéta Kratochvílová
Boršov nad Vltavou · Kadeřnické, kosmetické a podobné činnosti
- Eva Koubková
Boršov nad Vltavou · Kadeřnické, kosmetické a podobné činnosti